Question Czy mogę zacząć tłoczyć xtc za pomocą kryształu MDMA? Czy powinienem potrzebować MDMA rock i rozbić go na proszek?

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Zamierzam zacząć naciskać XTC
A tak przy okazji, czy mogę zacząć prasować pigułki z kryształem MDMA? Czy powinienem go rekrystalizować, aby zamienić go w kamień, a następnie rozbić na proszek i rozpocząć prasowanie?

Jeśli muszę rekrystalizować kryształ MDMA w skałę, czy ktoś może mi pomóc?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Potrzebujesz drobnych proszków (możesz użyć blenderów, młynów itp.), jeśli są to skały, jak je równomiernie rozprowadzisz i sprawisz, że wszystkie pigułki będą miały taką samą wytrzymałość?
 

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Więc nie ma różnicy między kryształem MDMA a kamieniem, więc można zacząć wciskać pigułki bez względu na to, czy jest to kamień czy kryształ?

Czy o to ci chodzi?

Dlaczego więc ludzie rekrystalizują się w skałę MDMA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie, potrzebne są wypełniacze, spoiwa, zaróbki i maszyna zdolna do mieszania ich wszystkich w optymalnych proporcjach. Powszechnie stosowana jest celuloza mikrokrystaliczna i różne stearyniany.
 

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
więc nie ma różnicy między MDMA rock i MDMA crystal, więc mogę zacząć wciskać pigułki? tak?

Oczywiście muszę to wymieszać.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
z ula

"
Instrukcja wytwarzania tabletek.
(Oceniona jako: doskonała)

A. DYSKUSJA:
Konsumenci wolą tabletki od kapsułek żelowych. Producent tabletek jest odpowiedzialny za stworzenie bezpiecznego produktu, ponieważ po dostarczeniu tabletek nie ma kontroli nad ich końcowym zastosowaniem. Obciążenie karmiczne byłoby ogromne, gdybyśmy byli odpowiedzialni za wypadek lub chorobę niewinnej osoby. Należy stosować wyłącznie składniki o jakości farmaceutycznej. Dawkowanie musi być dokładnie kontrolowane.
Aby skutecznie konkurować z niezliczonymi produktami na rynku, tabletka musi być mocna i mieć dobry wygląd.
Typowe amsterdamskie tabletki są bardzo dobrze wykonane i mają kreatywne logo; nie ma jednak powodu, dla którego mniejszy producent nie może osiągnąć podobnych rezultatów.
Omawiane na tym forum aktywne chlorowodorki nie mogą być kompresowane samodzielnie. Aby uzyskać tabletkę, należy wymieszać substancję czynną z substancją wiążącą i lubrykantem. Substancje wiążące, lubrykanty, barwniki i wszelkie inne nieaktywne składniki tabletki nazywane są substancjami pomocniczymi.

B. SKŁADNIKI TABLETKI:
1. Chlorowodorek substancji czynnej (ulubiony miód) przesiany przez drobne sito ze stali nierdzewnej, które można znaleźć w dziale kuchennym większości domów towarowych. Substancja czynna MUSI zostać przesiana na drobny proszek. 1 kg wystarczy na około 10 000 tabletek.
2. Celuloza mikrokrystaliczna (MCC). Jest to najlepsze spoiwo. Kompresuje się w twardą tabletkę. Jest nierozpuszczalna, dzięki czemu działa zarówno jako środek dezintegrujący, jak i wiążący. Jest używana specjalnie do tabletek. Kup 2 kg na każdy 1 kg substancji czynnej, którą zamierzasz sprasować.
3. Laktoza w proszku (gatunek USP - każdy inny gatunek będzie białawy, prawie żółtawy, co ma znaczenie tylko dla estetyki) Jest to powszechnie stosowane spoiwo znane również jako cukier mleczny. Ma mniejszą ściśliwość niż MCC, ale zapewnia słodki smak i nadaje tabletce połysk. Kup 1 kg laktozy na każdy 1 kg substancji aktywnej, którą planujesz sprasować.
4. Stearynian magnezu (klasy NF). Jest to środek poślizgowy. Jest to drobny biały proszek, który wygląda i w dotyku przypomina skrobię kukurydzianą. Jeden kilogram wystarczy na 250 000 tabletek.
5. Kwas stearynowy w proszku (NF pochodzenia roślinnego). Jest to kolejny środek smarny. Kwas stearynowy, o który nam chodzi, jest wytwarzany z orzechów kokosowych, a nie kwas stearynowy wytwarzany z utylizowanych krów (podziękujesz mi za to za dziesięć lat, kiedy połowa świata będzie umierać na chorobę szalonych krów - przynajmniej nie zarazisz się nią od pigułki wykonanej według tego przepisu). Jeśli nie możesz znaleźć kwasu stearynowego w proszku, a to, co znajdziesz, jest granulowane lub w małych płatkach, będziesz musiał go przesiać, tak jak przesiałeś substancję czynną. 1 kg wystarczy na 125 000 tabletek.

C. ŹRÓDŁA:
MCC można uzyskać od większych dostawców - takich, którzy zaopatrują producentów farmaceutycznych. Laktozę w proszku można kupić w aptece bez recepty. Stearynian magnezu i roślinny kwas stearynowy (inaczej stearyna) można znaleźć, dzwoniąc na żółtych stronach do aptek i firm chemicznych. Producentów i dystrybutorów można znaleźć w Internecie. Te substancje pomocnicze nie są jeszcze kontrolowane. Jednakże, jak w przypadku każdego zakupu, pomocne jest posiadanie uzasadnionego powodu zakupu, posiadanie wiedzy podczas rozmowy z dostawcami oraz posiadanie kont wysyłkowych, faksu, poczty elektronicznej i innych akcesoriów biznesowych. Nie dzwoń do przedstawiciela branży z pytaniem "Hej Dood! Czy możesz mi sprzedać te rzeczy do produkcji pigułek?" Po prostu spieprzysz to dla nas, legalnych facetów.

D. DAWKOWANIE:
W skrócie: 25% aktywnych. 50% MCC. 22% laktozy. 1% stearynian magnezu. 2% kwasu stearynowego.
Celem jest wyprodukowanie tabletki 400 mg zawierającej 100 mg substancji czynnej. Pigułka 400 mg jest większa niż ta pochodząca z Europy, ale głównym zmartwieniem Europejczyków jest obniżenie wagi i objętości w celu "transportu", podczas gdy Twoim zmartwieniem jest twardość i trwałość. Ponadto Europejczycy mają dostęp do prawdziwych stempli i matryc wykonanych przez prawdziwych producentów. Ty będziesz musiał stworzyć własny. Zestaw stempli 400 mg jest dość mały dla nieprofesjonalnego operatora tokarki. 400 mg to mniej więcej rozmiar aspiryny Bayer.
Na 1000 g substancji czynnej (dla 10 000 tabletek po 100 mg substancji czynnej każda) należy użyć następujących ilości substancji pomocniczych:
2000 g MCC
880 g Laktoza w proszku
40 g Stearynian magnezu
80 g Kwas stearynowy

(Wskazówka: Jeśli nie można znaleźć MCC, można go zastąpić laktozą w proszku. Innymi słowy, można przygotować tabletkę w całości z laktozy, lubrykantów i substancji czynnych, bez użycia MCC. Jednak kalibracja prasy będzie wymagała więcej uwagi, ponieważ laktoza ma mniejszą ściśliwość).
Odważ zaróbki do dużej miski Tupperware z hermetyczną pokrywką. Nie dodawaj jeszcze substancji czynnej! Mieszaj substancje pomocnicze przez energiczne wstrząsanie przez co najmniej 15 minut. Naprawdę wstrząsaj, aż będziesz przekonany, że są dokładnie wymieszane.
Użyj 20 gramów tej mieszaniny do kalibracji tabletkarki, aż uzyskasz tabletkę 400 mg, która jest twarda i nie można jej przełamać między palcami bez większego wysiłku. Przez kalibrację rozumiem dostosowanie głębokości napełniania do uzyskania tabletki 400 mg i dostosowanie górnego stempla do twardości. Należy pamiętać, że po dodaniu substancji czynnej konieczne będzie ponowne dostosowanie wszystkich ustawień, ponieważ ma ona większy ciężar właściwy niż substancje pomocnicze.
WAŻNA UWAGA - Jeśli po wykonaniu tabletek testowych okaże się, że ze względu na kształt lub rozmiar stempli i matrycy optymalna waga danej tabletki jest większa lub mniejsza niż 400 mg, należy odpowiednio dostosować ilość substancji czynnej dodawanej w następnym kroku, tak aby każda tabletka zawierała 100 mg substancji czynnej. Oczywiście w przypadku wyższych lub niższych dawek należy dodać więcej lub mniej substancji czynnej lub dostosować prasę do tabletkowania, aby uzyskać cięższą lub lżejszą tabletkę. Zdrowy rozsądek i kalkulator będą potrzebne, ponieważ istnieje wiele czynników, którymi należy żonglować podczas dodawania substancji czynnej do substancji pomocniczych.
Dodaj substancję czynną (należy ją najpierw przesiać) do miski Tupperware zawierającej substancje pomocnicze i dokładnie wstrząsaj przez 15 minut. Mieszanina musi być tak jednorodna, jak to tylko możliwe. Prawdziwe firmy farmaceutyczne używają mikserów stożkowych do przygotowywania składników tabletek. Mikser stożkowy działa na tej samej zasadzie, co potrząsanie miską Tupperware. Wystarczy potrząsać nim w górę i w dół, w kółko i w kółko, aż ręce zaczną boleć. Następnie wymieszaj jeszcze raz. Składniki MUSZĄ być tak idealnie wymieszane, jak to tylko możliwe: życie użytkowników zależy od Twojej staranności.

E. PORADA:
Podczas całego procesu ważenia, mieszania i tabletkowania należy nosić jednorazowe plastikowe rękawiczki. Noś maskę przeciwpyłową na ustach i nosie (chroni to zarówno Ciebie, jak i jakość tabletek). ZAWSZE należy myć ręce. Po otwarciu przechowuj substancje pomocnicze w hermetycznych pojemnikach, aby uniknąć zanieczyszczenia - pamiętaj, że ludzie będą to jeść. Możesz nawet rozważyć siatkę na włosy podczas tabletkowania - nie chcesz, aby twoje DNA znalazło się w tych tabletkach. Twoje obciążenie będzie duże, jeśli zeskrobiesz brudny proszek, który spadł wokół twojej maszyny - proszek zawierający opiłki metalu i olej smarujący - i sprasujesz go w tabletki. Po prostu wyrzuć go i nazwij to ceną prowadzenia działalności.
ZAWSZE zakładaj rękawiczki, gdy wkładasz tabletki do plastikowych torebek. Nie chcesz mieć odcisków palców na tych torebkach! Doświadczenie pokazuje, że pakowanie tabletek próżniowo zapewnia wszystkim uczciwość.
Powodzenia.

Dodam zdjęcia tabletkarki i sposób jej budowy.
"
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Cześć przyjaciele, mam pytanie. Przyjaciele, jakiego rodzaju sproszkowanego barwnika spożywczego używacie do prasowania tabletek MDMA .XTC? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Można użyć dowolnego barwnika spożywczego w proszku.
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Mój angielski jest wciąż dość słaby.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Jeśli powiedziałem coś niewłaściwego, przepraszam.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Witam, próbowałem użyć sproszkowanego barwnika spożywczego ze sklepu spożywczego. Wyciskarka do tabletek nie działała, gdy moje tabletki miały kontakt z wodą lub płynem. Tabletki reagują z wodą, powodując nadmierne rozpuszczanie i rozpad. Moje lekarstwo jest okropne.
 
Top