INFO na temat skutecznych chemikaliów badawczych

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Chciałbym wiedzieć, czy ktoś kupił jakiekolwiek noidy od grupy telegramów o nazwie Effective research chemicals

Twierdzą, że mają 2 zatwierdzonych sprzedawców o nazwach xanglee1 i zangchu

Minimalne zamówienia od nich to 5 kg

Wszelkie informacje na ich temat byłyby bardzo mile widziane, zanim zacznę z nimi współpracować.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Wydaje mi się to oszustwem! Żaden sprzedawca nie ustawi minimalnego zamówienia na 5 kg, jest zbyt drogie, jedynym, który może sobie na to pozwolić, są meksykańskie kartele :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
5 kg nie jest problemem, ale to, czy chemia jest dobra, czy nie, jest tak wiele oszustw (100% oszustw) z moich transakcji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a zamówienie 5 kg to trudny sposób, aby się dowiedzieć
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Nie ufałbym sprzedawcom w telegramie lub wickr.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Możemy z nimi porozmawiać, zadać konkretne pytania dotyczące chemii i farmakologii ich substancji, poprosić ich o dostarczenie dowodów dostępności produktu lub próbki do naszych badań. Prosimy o kontakt
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Rozmawiałem z nimi i nie są zainteresowani wysłaniem mi próbki. Gdybyś mógł sam z nimi porozmawiać i wyjaśnić, że prowadzisz tę stronę. Znałbyś również wszystkie odpowiednie pytania dotyczące chemicznej strony rzeczy, o których w tej chwili nie mam pojęcia. W ich interesie będzie zweryfikowanie ich produktu, ponieważ umieścisz ich jako sprzedawcę na swojej stronie.

TELEGRAM= skuteczne chemikalia badawcze

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Wyślij im link do naszego forum. Jeśli będą zainteresowani promocją swoich usług, sami się do nas zgłoszą. Jeśli masz wątpliwości co do ich wiarygodności, nie wysyłałbym pieniędzy do wątpliwych sprzedawców z Telegramu.
 
Top