Question identyfikacja mieszanki do cięcia kokainy

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy ktoś może mi pomóc zidentyfikować 5 różnych substancji, które mam do mieszania kokainy?
Mój dostawca nigdy nie powiedział mi, co to jest, a teraz już go nie ma.
dziękuję
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nie ma żadnych zdjęć ani opisów. Nie ma nic. 5 powszechnych substancji fałszujących w kokainie to;
-Kwas borowy. Byłby perłowy i biały
-Kofeina. Zgaduję, że jest gorzka i biała.
-fenacetyna. Nawet nie pamiętam, co to jest, ale wiem, że powszechnie występuje. Występuje w kokainie.
- benzokaina, lidokaina, tetrakaina ECT, powoduje odrętwienie ust. Ludzie myślą, że naśladuje w tym kokainę, ale ludzie, którzy są zaznajomieni, wiedzą, że kokaina potrzebuje 30 sekund, aby znieczulić usta, a te miejscowe środki znieczulające działają w około 10-15 sekund.
-Paracetamol, inna nazwa acetaminofenu, na przykład Tylenol. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że widziałem to 100 razy w analizach.
-Lewamizol. Środek odrobaczający dla koni. Rozkłada się na aminorex i amfetaminę, 2 stymulanty. Może powodować gangrenę uszu i stóp i strasznie cię wkurwiać.
-Metamfetamina. To powszechne tutaj, gdy ktoś mówi, że ma naprawdę dobrą kokainę, oznacza to, że jest w niej metaamfetamina. Nie zastanawiają się, dlaczego nie ma euforii, a oni są na haju przez 6 godzin. Ludzie tutaj są głupi.

Traktuj ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany i nie wrzucaj tam żadnych takich rzeczy. Po prostu pobieraj kwotę, którą chcesz zarobić za najlepszy produkt, jaki możesz. Wolę zapłacić 200$/g za dobrą kokainę niż 70$/g za śmieci z 5 lub więcej rodzajami śmieci. Tak jak wszyscy inni.
 
Top