Question Potrzebuję pomocy dotyczącej płatności kryptowalutowych

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Cześć BB!
Szukam kogoś, kto rozumie anonimowy protokół płatności z wartością XMR, ponieważ chcę zamówić coś z tej strony i nie jestem pewien, czy wszystko rozumiem.
Byłbym szczęśliwy, gdyby ktoś zaoferował mi kilka odpowiedzi w pm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dlaczego ludzie nalegają na PM w celu uzyskania odpowiedzi?

Zadaj pytanie, a każdy będzie mógł zobaczyć odpowiedź, to się nazywa udostępnianie.

W przeciwnym razie to samo pytanie będzie ciągle powtarzane.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ok, udzielisz mi tutaj odpowiedzi?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Haha ok przyjacielu, dzięki za pomoc.

Więc chcę najpierw kupić BTC, a następnie wymienić go na XMR. Myślę, że to najbezpieczniejszy sposób na dokonanie "niewykrywalnej transakcji".
Najpierw chciałbym zapytać, jaką stronę (portfel) będę musiał wybrać do zakupu BTC i jaki typ płatności (jeśli ma to znaczenie).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Wybór portfela zależy od użytkownika.
Zainstaluj Monero GUI z pełnym węzłem na swoim komputerze lokalnym.
Możesz kupić BTC z dowolnej giełdy FIAT (waluta USD, GBP itp.) (takiej jak Kraken, Binance itp. - są to witryny KYC [poznaj swojego klienta], które wymagają przedstawienia dowodu tożsamości]), przenieść te BTC do własnego, hostowanego lokalnie portfela osobistego (Electrum na Macu lub Bitcoin Core na PC?). Stamtąd możesz użyć przeglądarki TOR, aby przejść do jednej z wielu anonimowych witryn wymiany (takich jak changenow.io). Wymień swoje BTC na XMR i prześlij XMR do portfela Monero GUI.
Następnie, miejmy nadzieję, korzystasz z Tails lub Kodashi i masz na nich Feather Wallet. Przenieś XMR z Monero GUI do Fether Wallet i dokonaj tam zakupu.
Oznacza to, że zakup identyfikowalnych BTC przez FIAT nie jest już w żaden widoczny sposób powiązany z zakupem XMR.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Bardzo dziękujemy za te informacje!
Czy mogę dokonać prawie równie bezpiecznego zakupu, jeśli zrobię to przez telefon?
Jeśli mogę, jakie portfele i giełdy polecasz dla Androida?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nie, nie możesz. Nie używaj do tego telefonu komórkowego. Uznaj swój telefon komórkowy za już skompromitowany.
 
Top