Question mam niepokojące pytanie

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
wybacz mi, nie do końca rozumiem, jak korzystać z forum. wczoraj zamieściłem wypowiedź na temat filmu z youtube, który studiowałem. dziś film zniknął, wymazany z powierzchni planety. czy w jakiś sposób zainicjowałem to wydarzenie? nie jestem paranoikiem, jednak: wczoraj zostawiłem pytanie w komentarzach do wideo, odpowiedź, którą otrzymałem, nie była tym, czego oczekiwałem lub zrozumiałem. po prostu ..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nie wydajesz się mieć urojeń (paranoja jest w sensie klinicznym znana jako majaczenie paranoidalne), ale twoje obawy mają paranoiczny posmak, ponieważ to ludzkie, że czasami tak się czujesz. Ukryty w tobie wróg może być związany z pewnego rodzaju poczuciem winy, które musisz sobie uświadomić, aby uczynić je niewykrywalnym z zewnątrz (pamiętaj, że to jest twoje i z tobą). Dziwne zachowanie, które obserwujesz, nie wskazuje tak bardzo na kłopoty (których nie mogę obiecać, że jesteś pozbawiony). W każdym razie, dla twojego dobrego samopoczucia, jeśli wyobrazisz sobie i przyznasz, że nawet najlepszy chirurg na świecie nie miałby takiego samego uczucia podczas operowania własnej matki lub jakiegokolwiek innego przypadkowego pacjenta. Po prostu przenieś się do innej osoby, którą podziwiasz i zachowuj się tak, jak ona.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie mogę się bać. Strach jest zabójcą umysłu. Strach jest małą śmiercią, która przynosi całkowite unicestwienie. Stawię czoła mojemu strachowi. Pozwolę mu przejść nade mną i przeze mnie. A kiedy minie, skieruję wewnętrzne oko, by zobaczyć jego ścieżkę. Tam, gdzie odszedł strach, nie będzie nic. Pozostanę tylko ja.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nie. lol, nie mam złudzeń, może tylko trochę zdenerwowany, dlaczego twórca tego filmu to zrobił, chcę się z nim skontaktować, ale nie wiem, kim on jest ani jak to zrobić, czy ktoś może mi pomóc to rozgryźć? jak skontaktować się z ekspertem youtube? jest więcej historii, ale jestem absolutnie przekonany, że film został usunięty z powodu tego, co powiedziałem lub zrobiłem z komentarzem na ten temat. chciałbym to naprawić, jeśli to możliwe, dzięki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Witaj na forum BB. BBexpert to każdy ekspert na forum BB, taki jak ja. Usunęliśmy filmy dotyczące produkcji leków, aby uchronić nasz kanał przed banem. Możesz znaleźć je wszystkie tutaj, w sekcji Wideo.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
dziękuję bardzo za poinformowanie mnie o tym. szczerze mówiąc, myślałem, że spowodowałem zniknięcie filmów, ponieważ zaraz po moim komentarzu kontaktowym wszystko zniknęło. byłem trochę zmiażdżony, gdy wideo zniknęło, ponieważ było moim celem badawczym od 2010 roku, to bardzo długa historia, którą dzielę się z kilkoma. nienawidzę tego, co stało się przez nasz rząd, w skrócie, zabrali tak wiele rzeczy, które mogą być bardzo pomocne dla niektórych ludzi, muszę powiedzieć więcej. jeszcze raz dziękuję.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Naprawdę to doceniam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
To świetna piosenka i chciałem użyć tytułu tego utworu jako odpowiedzi na twój wątek, ale pomyślałem, że niewiele osób zna odniesienie do weedeatera.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.nie wiedziałem tego, ale to naprawdę przykuło moją uwagę, szczerze mówiąc pasowało do mnie, kciuki w górę.
 
Solution
Top