Question Jak zrobić crytall ecstasy w formie tabletek?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Zastanawiałem się, jak można przekształcić kryształy w pigułki, ponieważ lepiej się sprzedają, wiem już, gdzie kupić prasę, ale nie wiem, jak pokolorować kryształowy proszek bez utraty czystości i tak dalej.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Najlepszy Pill Press ZP9 u można kupić jestem w Europie lub Chinach tanio
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Cześć, mam tryb matrycy pigułek do prasy pigułkowej zp9 i proszek z kolorem do twardych pigułek xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Cześć, dziękuję za ofertę, ale mam już prasę, którą pożyczę od znajomego, jeśli kiedykolwiek zarobię wystarczająco dużo pieniędzy, aby zainwestować w jedną dla siebie, nie zawaham się z tobą skontaktować. Miłej reszty dnia!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Wystarczy sproszkować kryształ, aby uzyskać bardzo drobny proszek i wymieszać proszek mdma ze środkiem zagęszczającym, takim jak stearynian magnezu i celuloza mikrokrystaliczna wraz ze sproszkowanym barwnikiem, który można kupić już przygotowany w Internecie: Readymix binder for press pill lub lepiej bezpośrednio rozmawiałem z naszym partnerem i przyjacielem STARWARS. Po wymieszaniu i dokonaniu odpowiednich obliczeń w celu dostosowania wagi tabletek, będziesz gotowy do umieszczenia ich w maszynie prasującej tdp-0 lub maszynie, której zamierzasz użyć.
 
Top