Question Jak opuścić Europę po wydaniu europejskiego nakazu aresztowania?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Zastanawiam się, czy możliwe jest opuszczenie Europy, jeśli wydadzą na mnie europejski nakaz aresztowania. Planuję wyjechać wcześniej, ale co jeśli się nie uda? Lotniska nie wchodzą w grę, ale co z normalnymi granicami? Pozostają tylko fałszywe dokumenty?
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Wiem, szukam tego. Znacie jakieś wiarygodne strony internetowe z paszportami? Na razie mam tylko dowód osobisty i prawo jazdy. W najgorszym wypadku mogę podróżować do Gruzji z dowodem osobistym. W Gruzji będę poza Unią Europejską, więc w najgorszym wypadku użyję normalnego paszportu
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Zależy to od tego, gdzie się znajdujesz, ale masz 2 opcje.
1. Udać się do Serbii. W UE nie ma już kontroli paszportowych. Następnie musisz tylko dostać się do kraju, a następnie nie możesz zostać deportowany.

2. Możesz również łatwo ukryć się w następnym dużym mieście z fałszywym dowodem osobistym. W zależności od popełnionego przestępstwa możesz po prostu zostawić wszystko za sobą i rozpocząć nowe życie z fałszywym dowodem osobistym. zmień swój wygląd i to wszystko.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Najpierw prosi o kontakt, a potem próbuje mi sprzedać towar... dziwny oszust....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
heheh właśnie założył konto i myśli, że znajdzie głupka
 
Top