Question Jak zebrać własne magiczne grzyby?

MagicSmoke

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć - chcę zasadzić własne zarodniki i zrobić własne kapsułki do mikrodozowania. Czy ktoś może zasugerować przewodnik, jak uprawiać magiczne grzyby i proces związany z umieszczaniem ich w kapsułkach? Dzięki
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Proponuję The Shroomery.org Grzyby są zupełnie innym królestwem form życia i jako takie wymagają metod, które wydają się obce dla większości ludzi. Książka może opisywać kilka metod, ale jest ich tak wiele, że żadna książka nie opisuje ich wszystkich. Uprawa grzybów w pomieszczeniach może być bardzo trudna bez sprzętu. Drogiego, nieporęcznego sprzętu. Uprawa na zewnątrz ma wiele zalet dla niewtajemniczonych. Ukrycie. Wskaźnik sukcesu. Koszt materiałów i inne.
Najłatwiejszą metodą jest nauczenie się, jakie grzyby halucynogenne rosną w Twojej okolicy, kiedy i jak je zidentyfikować. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, możesz wejść na łono natury i wyjść tego samego dnia z zapasem na lata. Chodziłem brzegami potoku, gdzie mieszkam i zebrałem 1/4 LB suchego w ciągu kilku godzin. 2 godziny pracy, 1/4 funta grzybów
Jeśli chodzi o kapsułkowanie, mielisz je na drobny proszek i wkładasz do największej kapsułki, którą czujesz się komfortowo połykając, wybierając kapsułkę na podstawie tego, ile chcesz mikrodawkować. Suszone grzyby mają różną gęstość i moc w zależności od kilku czynników, ale większość mieści się w przedziale 1-2% 4Ho-dmt, co oznacza 10-20 mg substancji czynnych na gram suszonych owoców. Absolutnie najsilniejsze gatunki mogą zbliżyć się do 30 MG, ale Joe shmoe nie będzie w stanie ich uprawiać, ponieważ są one szczególne w każdym aspekcie ich parametrów wzrostu
 
Top