Question Looking for a vendor Jak uzyskać niewielką ilość d-metalu?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Szukam i szukam czystego d-metalu. Lubię go zamiast metylofenidatu lub amfetaminy w niskich dawkach, ponieważ sprawia, że jestem mniej nerwowy lub spięty. Niestety, wszystkie produkty dostępne na rynku nie są czyste lub są racemiczne lub cokolwiek innego...

1. Czy ktoś sprzedaje tutaj niewielką ilość d-metalu do Niemiec?

2. Jeśli nie, jaki byłby najłatwiejszy i najbardziej nieskomplikowany sposób na zrobienie tego?

3. Widziałem, że są gdzieś do sprzedania ampułki do wstrzykiwań, które zawierają efedrynę hcl 50mg/ml. Czy to zadziała, jeśli dostanę 5 g efedryny hcl? Czy nadal muszę ekstrahować efedrynę, czy mogę po prostu użyć zawartości ampułki? Wydaje mi się, że to tylko woda.

4. A może ktoś tutaj sprzedaje efedrynę hcl? lub znać link do sklepu (Europa). jaka jest normalna cena efedryny?

5. Czytałem, że z efedryną można przejść bezpośrednio do d-metalu?

6. pseudo czy ephe nie robi różnicy?

7. Jakie chemikalia są trudne do zdobycia i gdzie mogę je zdobyć? Co z fosforem?

8. Czy potrzebny jest etap krystalizacji? Chcę tylko czystego produktu, który mogę następnie zmieszać z wodą, a następnie dozować w mililitrach do spożycia doustnego. nie potrzebuję odłamków ani innych rzeczy.

9. jakie substancje są wynikiem końcowym? i jaka jest oczekiwana czystość?

10. jakiego sprzętu naprawdę potrzebuję. Nie planuję budować laboratorium hobbystycznego, ponieważ to hobby wydaje się dość niebezpieczne :-D
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zaczynając od racemicznej wolnej bazy:
Zasadniczo wytrąca się L-R, gdzie R jest fenyloetyloaminą, z d-winianem lub d-kamforosulfonianem, uzyskując L-R L-winian/kamforosulfonian, ciecz zawierającą tylko D-R, filtruje się osad z pożądanym kwasem.
Alternatywą jest użycie l-winianu do wytrącenia roztworu racematu, uzyskując D-R D-winian, przefiltrowane, przefiltrowane ciało stałe, wytrącone tylko D-R z pożądanym kwasem.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Więc chodzi o uzyskanie dex-amfetaminy z racemicznej amfetaminy?

Mogę dostać amfetaminę dex i racemiczną amfetaminę z przepisu lekarza. Również na darknetmarket są wiarygodni sprzedawcy czystej deksamfetaminy. Więc to nie jest problem.

Ale ja chcę d-metamfetaminę, której nie można przepisać tutaj, a jakość sprzedawców na darknetmarket jest niewiarygodna. Więc szukam jakiegoś legalnego produktu tutaj lub najbardziej nieskomplikowanego sposobu na zrobienie go samemu.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
hmmm..... Problem polega na tym, że nie wiem, co tak naprawdę sprzedają ci sprzedawcy mety o niskiej i średniej jakości. Nie jest tak, że to tylko racemik i tyle. Czasami jest to podrobiona meta lub zafałszowana, a może nawet nie racemiczna. Nigdy nie wiadomo.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie ma znaczenia, czy jest czysto racemiczny, czy nie, może wynosić 40/60, nie obchodzi cię to, po prostu wyjmujesz część d. W celu bezpośredniego zakupu produktu radzę udać się do Alphabay, nie widziałem prawie nikogo, kto sprzedaje tutaj metę.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Jak dotąd nie odniosłem sukcesu na alphabay, uzyskując dobrą jakość d-met. Dlatego szukam tutaj.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
dla efedryny hcl, catcafe.is sprzedaje enurace (efedryna hcl), jakość farmaceutyczna, jego bardzo dobra strona internetowa, na rx meso, jest post tej strony!
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

dzięki, wiesz jaka jest zwykła cena za ephe? Nie mogę zobaczyć na tej stronie, ponieważ nie jest tam dostępna (domyślam się, że nie ma jej w magazynie).
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Myślę, że cena wynosi 80 € za 100 x 50 mg efedryny.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Co oznacza L-R, gdy piszesz "L-R L-winian/kamforosulfonian". Chodzi mi o to, do czego służy R? Obraca się?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ah przepraszam, R oznacza amfetaminę.

Jakoś nie mogę dostać kwasu d-winowego. Musiałbym więc użyć kwasu l-winowego.

Mówisz, że robisz to z wolną bazą? Co jeśli mam siarczan amfetaminy jako starter?

Mówisz, że jeśli używasz kwasu l-winowego, to "otrzymujesz D-R D-winian". Więc jak mam to rozdzielić? Czy to działa z acetonem? Kwas, jaki kwas jest łatwy do zdobycia?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Masz siarczan, rozpuszczasz go w minimalnej ilości wody, do tego roztworu dodajesz roztwór NaOH, aż zaobserwujesz warstwę organiczną tworzącą się na wierzchu warstwy aq. Ekstrahujesz tę niewielką warstwę organiczną za pomocą toluenu, ksylenu, eteru, heksanu itp. (2-3 razy) Ekstrakty oddzielasz, suszysz i voila, masz roztwór bez amfetaminy, z którym możesz się bawić.
Tak, używając L-winianu otrzymujesz D-metyl L-winian, który nie nadaje się do przechowywania, jest higroskopijny itp. Można to obejść po prostu filtrując go. Ciecz będzie zawierać głównie frakcję L, więc odkładamy ją na bok. Teraz z otrzymanym ciałem stałym, które jest naszą porcją D, rozpuszczamy ZNÓW w wodzie, ZNÓW dodajemy NaOH i otrzymujemy naszą wolną zasadę, ale teraz składającą się głównie z D. ZNÓW ekstrahujemy odpowiednim rozpuszczalnikiem kilka razy, łączymy, suszymy, wytrącamy siarką.
Mam nadzieję, że jest to jasne, przeczytaj wątki, które połączyłem.

Do końcowego wytrącania można użyć siarkowego lub fosforowego, siarkowy suchy z zamrażarki w acetonie jest najlepszy. Fosforowy ma w sobie dużo wody i spowoduje wiele bólu głowy, którego nie potrzebujesz w swoim życiu.
 
Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Jak rozdzielić toluen, ksylen, ...?
Czy potrzebuję magnezu do suszenia?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Bierzesz rozpuszczalnik, wylewasz go na masę reakcyjną, wlewasz całość do lejka rozdzielającego, zakręcasz odpowietrznik, wstrząsasz, nie używaj zbyt dużo, bo nadmiernie rozcieńczysz wolną zasadę
Tak, siarczan magnezu, siarczan sodu, tlenek baru, a nawet NaOH lub NaCl, nawet jeśli nie działają tak dobrze, można również ponownie przemyć solanką po wyrzuceniu warstwy aq. z lejka rozdzielającego.
 
Top