Question Jak znaleźć/utworzyć laboratorium?

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Co należy zrobić, jeśli nie można założyć małego laboratorium w domu lub garażu?
Czy możliwe jest znalezienie tajnego laboratorium?
czy możliwe jest zajęcie opuszczonego domu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej stary,

Nie polecam zajmowania opuszczonego domu.

Ponadto znalezienie laboratorium, do którego mógłbyś dołączyć, jest bardzo mało prawdopodobne, ponieważ profesjonalni szefowie kuchni nigdy nie podzieliliby się z nikim swoim adresem, co polecam również tobie - nigdy nie udostępniaj nikomu adresu swojego laboratorium!!!

Ponadto laboratorium nie powinno być zakładane w domu lub garażu, stare dobre czasy, w których można to łatwo przejść, minęły. W dzisiejszych czasach jest to zbyt niebezpieczne.

Biorąc to pod uwagę, sugerowałbym, co następuje:

Wynajmij garaż poza miastem / w innym mieście anonimowo (zapłać gotówką / użyj fałszywych dokumentów tożsamości) za 50-150 EUR / USD (w zależności od kraju / lokalizacji) miesięcznie, gdzie możesz następnie skonfigurować swoje laboratorium.
Nie jest to najbardziej idealna opcja, ale zdecydowanie dobry początek. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, radziłbym zabezpieczyć się nieco dłużej, ponieważ bezpieczeństwo nie powinno być narażane na szwank ze względów finansowych.

Zdecydowanie radzę przeczytać książkę The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories przed rozpoczęciem działalności i trzymać się tych zasad, jakbyś trzymał się swojego życia!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Większość młodych chemików nie ma doświadczenia i pieniędzy na drogi sprzęt laboratoryjny, dlatego najlepiej korzystać z tego, co mamy w domu. Wujek fester butelka soku lub wina 5l garnek wody grzałka strzykawka ściereczka koszulki wiadro rękawiczki kuchenne i najdroższe maska przeciwgazowa z filtrami nie potrzebujesz drogiego sprzętu do laboratorium !!!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
zestaw filtrów
 

Attachments

  • NFXqKSeZbp.jpg
    NFXqKSeZbp.jpg
    20.5 KB · Views: 280
  • uFYJbTmZtw.jpg
    uFYJbTmZtw.jpg
    4.2 KB · Views: 283
  • Jpzuwx3kId.png
    Jpzuwx3kId.png
    30.4 KB · Views: 293
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Fb5tDxlsST
Nie śmiej się, to wszystko, co mogłem zrobić z materiałami, które miałem pod ręką
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Zimna synteza 4mmc
Wujek Fester byłby dumny
 

Attachments

  • ANgwqv3pab.jpeg
    ANgwqv3pab.jpeg
    116.2 KB · Views: 185
  • Oe3QtaPUb7.jpeg
    Oe3QtaPUb7.jpeg
    105.1 KB · Views: 164
  • WuBQFgoUZ4.jpeg
    WuBQFgoUZ4.jpeg
    116.4 KB · Views: 186
  • aVWZJhxAKq.jpeg
    aVWZJhxAKq.jpeg
    101 KB · Views: 176
  • 3k7x6qSJeI.jpeg
    3k7x6qSJeI.jpeg
    99.7 KB · Views: 164
  • yfPthbj3F9.jpeg
    yfPthbj3F9.jpeg
    107.4 KB · Views: 167
  • PS0qCbaXBD.jpeg
    PS0qCbaXBD.jpeg
    111.8 KB · Views: 179
  • qtpVhWnez4.jpeg
    qtpVhWnez4.jpeg
    117.9 KB · Views: 178
  • sIT1JgSowc.jpg
    sIT1JgSowc.jpg
    521.8 KB · Views: 186

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Myślę, że na sprzęt laboratoryjny można sobie pozwolić za 2000-5000 USD/euro i jest to coś, na co każdy powinien sobie pozwolić.

Jak powiedziałem powyżej, uważam, że bezpieczeństwo nigdy nie powinno być narażane na szwank ze względów finansowych w syntezie chemicznej.
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
To bardzo interesujące, ale jak czysty będzie produkt? Ale przede wszystkim, nawet jeśli mamy do czynienia z różnymi związkami, czy mówimy o takim samym ryzyku, jak w przypadku brzydkiej metody wstrząsania i pieczenia?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Zapraszamy! Podczas planowania operacji zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie (zdrowie i swoboda)
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
W każdym razie, jeśli płacę gotówką za garaż, kiedy przekazuję pieniądze i dokumenty, czy facet nie zdaje sobie sprawy, że dokumenty są fałszywe lub nie należą do mnie, patrząc tylko na zdjęcie dokumentu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Istnieją różne przypadki użycia fałszywych dokumentów tożsamości.

Np. otwarcie konta bankowego na inne nazwisko - w tym przypadku można użyć tylko fałszywych identyfikatorów cyfrowych, więc nie trzeba pokazywać twarzy.

Przy zakupie garażu z fałszywym dowodem osobistym, musisz oczywiście mieć dowód osobisty, który pokazuje twoją prawdziwą twarz. W najlepszym przypadku nie zamawiałbyś tego z tego samego profilu / adresu płatności / adresu dostawy, co cokolwiek innego, ponieważ ten fałszywy identyfikator mógłby zostać powiązany z twoją tożsamością DN lub innymi nielegalnymi rzeczami, które zrobiła twoja tożsamość DN.

Czy wyjaśniłem to wystarczająco dobrze?
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
ktoś mi potwierdzi, że nie widzi profilu tego użytkownika? czy jest to spowodowane banem?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Można je uzyskać z DNM lub zaufanych źródeł DN, co jest trudne do znalezienia.

Sposób, w jaki można z nich korzystać, został opisany powyżej.

Istnieje również wątek w grupie "Community Board", który można znaleźć klikając na link pod moją wiadomością (jest to prywatna grupa w breaking bad).
 
Top