Question Jak wyodrębnić LSA z HBWR

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Witam

Czy ktoś może pomóc z jakimś przydatnym opisem - chcę wyodrębnić LSA z nasion HBWR. Potrzebuję pomocy przy ekstrakcji na dużą skalę z minimum 5 kilogramów nasion. Czy mogę to gdzieś znaleźć? Najlepiej ze zdjęciami. Założę się, że ekstrakcja na dużą skalę będzie inna niż na małą skalę. Zanim spróbuję:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

To po prostu nie działa - po filtracji mam brązowy proszek na filtrze, a nie krystaliczny LSA.

Proszę o jakąkolwiek pomoc
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Próbuję tej ekstrakcji. Z Morning glories - 100 gram i kończę z brązowym proszkiem - niewiele. Może to zadziała z HBWR, ale potrzebuję czegoś na większą skalę - minimum 1 kilogram za jednym razem. Czy ten opis jest skalowalny? Na forum BB nie mogę znaleźć zbyt wiele na temat ekstrakcji HBWR na dużą skalę za pomocą hydrolizy LSA. Opisy w Internecie są przeznaczone do produkcji płynnego LSA do spożycia, a nie do ekstrakcji na dużą skalę w celu uzyskania krystalicznego LSA do dalszego przetwarzania.

Internet jest pełen ekstrakcji LSA, ale nie tego chcę - chcę LSA w formie krystalicznej, która jest stabilna i może być użyta do produkcji LSD.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Aby wyprodukować L .s. d zacznij od winianu ergotaminy, masz syntezę na tym forum, ergotamina jest najlepszym sposobem na stworzenie lsd, łatwiej i szybciej
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Myślę, że aby uzyskać czyste kryształy, należałoby wykonać krystalografię kolumnową. Niestety, nie ma łatwego do naśladowania tek do tego, trzeba by przeczytać o tym w artykułach naukowych.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dziękuję. Właśnie tego się obawiałem. Sprawdziłem też Reddit i to prawda - nie mogę znaleźć nikogo, kto ma LSA w postaci cystalicznej, stabilnej, a nie w jakiejś kwaśnej wodzie... Przeglądałem również stare artykuły z lat 60-tych na temat ekstrakcji alkaloidów sporyszu (Adam gotlieb - kwas), ale jest to dość skomplikowane i miałem nadzieję na jakiś prosty opis. Dziękuję za informacje i podczas moich badań uzyskałem informacje o LSH z powoju. To interesujące - na reddit:

Zero nausea morning glory LSH Tek na podstawie 2022 badań LSH z 20 zdjęciami i 7 raportami z podróży, naturalne LSD
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ekstrakcja alkoholem lub DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Czy mógłbyś to rozwinąć? Używam tek Kash, ale wydaje się niepotrzebnie skomplikowany... Wyniki są raczej świetne, ale zastanawiam się, czy istnieje lepszy tek
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Użyj ekstraktora Soxhleta, a jako rozpuszczalnika możesz użyć mieszaniny etanolu i metanolu
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
To znaczy, że wystarczy zamienić je w papkę, a następnie dodać etanol? A co z tłuszczami, błonnikiem roślinnym i innymi alkaloidami?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Po prostu spamują wszystkie najnowsze tematy, jakie mogą znaleźć. W ten sposób nie uzyskasz czystego ekstraktu, nawet jeśli technicznie działa. Tutaj dyskutowaliśmy o teksach, aby mieć kryształy jako produkt końcowy, nie bierz pod uwagę tego, co powiedział powyżej (z wyjątkiem soxhleta, soxhlet jest świetny)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Czy chcesz wyekstrahować lub wyizolować czysty LSA? Jeśli chcesz ekstrahować, nie ma nic złego w ekstrakcji alkoholem.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mogę polecić ten film do ogólnej ekstrakcji
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
A może spróbować użyć metody kwasowo-zasadowej, ponieważ niektóre tłuszcze i oleje są nierozpuszczalne przy zmienionym pH
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jestem wyszkolonym laborantem, wiem jak przeprowadzić ekstrakcję. Chodzi mi o to, że publikujesz wiadomości o niskim wysiłku, które nie są istotne dla omawianego tematu
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Wydaje mi się, że obaj macie naprawdę dobre punkty! T0lek511 ma rację w tym sensie, że jeśli mówimy wyłącznie o "ekstrakcji", może wystarczyć ekstrakcja etanolem.

Jednocześnie staramy się uzyskać jak najczystszy LSA, który wymaga zarówno ekstrakcji, jak i izolacji, więc archeologia nie jest zła.

Nie wierzę, że T0kek511 pisał posty o niskim wysiłku, ponieważ informacje, które dostarczył, były interesujące dla kogoś takiego jak ja, który jest początkujący. I mam głęboki szacunek dla was dwóch, że jesteście profesjonalistami.

Myślę, i to jest moja opinia, że byliście zbyt wrogo nastawieni do siebie w sposobie mówienia! Wszyscy jesteśmy cywilizowanymi chemikami (ja, hahahaha, nie mogę się z wami równać), jesteśmy zdolni do cywilnych rozmów :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Po zmydleniu tłuszcze mają tendencję do zlepiania się ze względu na zmydlanie, prawda? Czy może gadam bzdury?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
W tym dokumencie od The Vespiary mamy wszystkie rodzaje przetestowanych metod ekstrakcji - w tym te ze skrystalizowanym LSA i LAA
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 391
Top