Question Jak wyodrębnić amfetaminę z pseudoefedryny?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ty tego nie robisz. W pseudo nie ma metamfetaminy, którą można wyekstrahować. Musisz przekształcić pseudo w metamfetaminę poprzez proces chemiczny, syntezę.
Synteza jest opisana w sekcji "amfetaminy" na tym forum. Znalazłbyś go, gdybyś pofatygował się go przeszukać, zanim zadałeś kolejne pytanie.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Jeśli zadałem to pytanie, czy nie jest jasne, że nie zrozumiałem całego procesu syntezy? "DocX" Przykro mi, że nie jestem urodzonym chemikiem, aby to zrozumieć. Myślę, że to forum ma pomóc innym, którzy są nowicjuszami w tej dziedzinie i chcieliby uzyskać więcej pomocy od wrodzonych chemików, takich jak Ty!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
W żaden sposób nie jestem "wrodzonym chemikiem". Jestem również początkującym. Ale moja krytyka nie polega na tym, że nie rozumiesz, ale na tym, że nawet nie SPRÓBOWAŁEŚ.

Po pierwsze, przeszukaj forum pod kątem syntez, których szukasz. ZANIM zaczniesz zadawać pytania. To proste wyszukiwanie, nie ma nic wspólnego z byciem chemikiem.

Następnie, gdy już znajdziesz, przeczytaj. Jeśli są tam rzeczy, których nie rozumiesz, wygoogluj je. Jeśli utkniesz, zapytaj o te konkretne rzeczy.

Jeśli zapytasz, tak jak to zrobiłeś, "Jak zrobić amfetaminę?", odpowiedź brzmi "Przeczytaj cholerny opis syntezatora na forum!".
Jeśli jednak zapytasz "Przepraszam, przeczytałem opis tego syntezatora *link* i nie rozumiem, co to znaczy bazować roztwór" (lub inną określoną część syntezatora), możesz uzyskać wskazówki i odpowiedzi. Ja z chęcią pomogę ci z wiedzą, którą posiadam. Na tym forum można znaleźć kilka takich przykładów.

W porządku jest nie znać się na chemii. Nie jest w porządku być leniwym i nawet nie próbować. A jeśli nie wiesz, jak przeszukiwać forum lub zadawać pytania, na które ludzie mogą odpowiedzieć, musisz się tego najpierw nauczyć. Jeśli nie jesteś na to przygotowany, nikt ci nie pomoże i to nie jest dla ciebie.

To przynajmniej moje pięć groszy.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Przy okazji, oto porównanie, które pomoże ci zrozumieć:

Powiedzmy, że było to forum o budowaniu domów różnego rodzaju. Znajduje się na nim wiele planów pięter i opisów, jak zbudować wiele różnych domów, w tym jeden o nazwie "Jak zbudować dom w mieście".
Następnie wchodzisz i zadajesz pytanie "Jak zbudować dom w mieście?".

Możesz zobaczyć, jak to może być postrzegane jako trochę, trochę głupie, prawda?

Gdybyś jednak zapytał
"Przepraszam, przeczytałem opis, jak zbudować dom w mieście, ale jest w nim wiele wzmianek o "2 na 4". Nie rozumiem, co to jest "2 na 4". Próbowałem to wygooglować, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji. Czy ktoś mógłby to wyjaśnić?", ludzie oczywiście by ci pomogli.
Wiem, że ja bym pomógł.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Czy mogę wyekstrahować amfetaminę z pseudoefedryny? Jak to działa? 😅😅😅
Proszę powiedz mi @8n398k20k280.
Widzę to dość podobnie, tylko biorę pod uwagę, że nowy użytkownik tego forum może nie do końca wiedzieć, czego szukać, lub wybrać niewłaściwe terminy wyszukiwania, a następnie znaleźć w międzyczasie wiele nowych postów, takich jak ten, bez prawdziwej treści. Dla jasności, czy wszystkie tutoriale od ekspertów, lub od ekspertów uznanych za dobrych, powinny być w osobnej kategorii, gdzie nikt inny nie może otwierać tematów, czy też wszystkie te tutoriale powinny być przypięte, aby można je było lepiej znaleźć bez korzystania z funkcji wyszukiwania. Mnogość tych wypowiedzi pokazuje, że być może zmiana w tym obszarze byłaby wskazana, bo nie wierzę, że wszyscy naprawdę biegają z tablicą przed głową i po prostu zgłaszają tu swoje zupełnie bezsensowne komentarze. Myślę, że jest po prostu za dużo wrażeń, które działają na raz, trzeba wziąć porządny oddech, żeby znaleźć przegląd sytuacji.
A potem woła o pomoc, żeby znaleźć początek. Ale to zaśmieca forum.

Teraz mamy 10 centów w torbie na pierścionek
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zdecydowanie! Opublikowałem tę sugestię w wątku Heisenberga na temat nowego stylu forum.
Chociaż w tym konkretnym przypadku nie ma ona zastosowania. Mógł wpisać dokładnie to samo pytanie, które zadał tutaj, w pasku wyszukiwania i uzyskać właściwy wynik.

I szczerze mówiąc, wykonywanie syntez chemicznych bez wykształcenia chemicznego nie jest realistycznym przedsięwzięciem, jeśli ktoś nie jest ciekawy, przedsiębiorczy i wystarczająco inteligentny, aby samodzielnie znaleźć jakiekolwiek informacje i połączyć kropki. Wtedy równie dobrze można wrócić do darknetu i kupić produkt.
 
Last edited:
Top