Question Jak wyciąć czystą amfetaminę?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Próbowałem sprzedawać czysty siarczan. Tylko po to, by zdać sobie sprawę, że średnia czystość wynosi 13%, a ludzie przekraczali 500 mg, kończąc na oddziale intensywnej terapii. Nawet obwiniając lek.

Czy kofeina nadawałaby się do obniżenia dawki do powiedzmy 40%? A może jakiś neutralny środek tnący sprawdziłby się lepiej?

To aktywnie wymusza misję BB. Chodzi o to, aby mieć więcej czystych narkotyków. Gdyby to była heroina, ludzie padaliby jak muchy. Musi być cięty, ale wciąż najlepszy na ulicach.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nie wiem, czy ta mieszanka może dobrze wpłynąć na organizm, nie będzie dobra dla serca, zanim nie dodam do niej jakiejś substancji pomocniczej jakiegoś leku, który nie jest zły dla organizmu i nie ma na niego wpływu. ale nie jestem ekspertem, mówię z niewiedzy.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kategorycznie sprzeciwiamy się cięciu produktów, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na zdrowie i jest nieuczciwe. Jeśli chcesz ostrzec swoich klientów, możesz poinformować ich o prawidłowym dawkowaniu.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
ale jeśli użytkownik nie zaufa sprzedawcy i weźmie 100 mg lub 200 mg, myśląc, że prędkość zostanie zmniejszona? brat umrze
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale niektórzy klienci tego nie słuchają, mimo że ostrzegłeś ich przed ryzykiem związanym z wysoką czystością i "nieznanymi kawałkami z ulicy".

Jeśli nie znasz sprzedawcy, na przykład kogoś, kogo znalazłeś na nocnej imprezie, ryzyko przedawkowania głównej substancji (narkotyku) może być niższe, ale ryzyko zranienia przez kawałki jest znacznie wyższe, ponieważ może zawierać składnik, który powoduje reakcję anafilaktyczną.

Ja również nie lubię ciąć narkotyków, ale kiedy ludzie proszą mnie o to, ponieważ produkt, który sprzedaję, jest dla nich zbyt silny, dodaję tylko JEDNĄ porcję, którą jest kofeina do amfetaminy, i zawsze informuję moich klientów o dokładnym stosunku czystości i aby byli świadomi, że jest to gorsze dla ich zdrowia niż przyjmowanie odpowiednich dawek nieciętego narkotyku.
To jest moja rada jako dealera. Zawsze mów jasno swoim klientom.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cóż, nie każdy jest na tyle bystry, by to dostrzec. Niektórzy z moich znajomych tacy są. Jednak ich ego jest zazwyczaj wyższe niż iloraz inteligencji. Kiedy był naprawdę dobry materiał, powiedziałem jednemu z nich, żeby nie pchał 1 w górę, zaśmiał się.
"Mam 20-letnią rutynę. Poważnie? - Masz max. 20-letnią rutynę oglądania obrazków, podobną do tej w grubym gównie".
W międzyczasie on, głuchy i głupi autentyczny zombie, kartkował grube na palec "gwarantowane migotanie lewego przedsionka".
Musiałem na niego krzyczeć, żeby mnie posłuchał.
Wielu może być podobnie. Prawdopodobnie winiłbym siebie, gdyby mieli tego dość, ponieważ mogłem mieć więcej rozsądku. Trudne pytanie...
Jeśli miałbym to rozcieńczać, to byłaby to dekstroza lub glicyna. Ta druga może być lepszym rozwiązaniem. Naturalny aminokwas, który jest również używany do słodzenia, jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie i nie ma negatywnego wpływu na poziom cukru we krwi. Ponadto, o ile mi wiadomo, nie są znane żadne skutki uboczne przy spożywaniu dużych ilości. Rozcieńczyłbym go do co najmniej 75% czystości. Albo raczej 80%... Aby sprawdzić, jak bardzo się pogorszył i odpowiednio go ustawić. Wtedy byłaby wersja tańsza i droższa. Intelektualista z pewnością wybierze tę tanią. Ale przynajmniej nie postawi 1G w rzutki.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitol jest jednym z ładnych, a serwatka w proszku
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
można ciąć witaminami takimi jak wit. C lub E, aby uzyskać działanie przeciwutleniające, lub można ciąć NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Czy witamina B3 może być niebezpieczna?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Witamina B3 zwiększa szybkość hemoglobiny i zwiększa tworzenie czerwonych krwinek, więc może być niebezpieczna dla serca, łącząc środek zwężający naczynia krwionośne i rozszerzający naczynia krwionośne, przecięty witaminą C lub NAC, jest bardzo tani w sprzedaży hurtowej.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Witamina C to kwas askorbinowy, który może poparzyć nos.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nie wiedziałem o tym, więc NAC jest dobre
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Nie wiedziałem o tym, próbowałem wielu różnych amfetamin, gdy byłem młodszy i większość ludzi mówiła mi: "Jeśli to nie pali, to nie jest amfetamina / pasta speed".

Wiem, że rozumiem, skąd wziął się ten fałszywy fakt.
To samo dzieje się, gdy przychodzisz do mojego miejsca i mówisz o suchym speedzie, większość ludzi myśli, że będzie on ścięty jak diabli, więc wielu dealerów dodaje alkohol, wybielacz lub podobne chemikalia, aby wypalić nos.
Większość ludzi, którzy kupowali tego rodzaju cięte gówno, doświadcza teraz wielu problemów z układem oddechowym.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
można ciąć z Raspberry Ketones dla smaku, proszek jest również biały
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
kolega obserwator czerwonego nilu? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
nie bracie, nie wiem co to jest :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy amfetaminę można mieszać z benzokainą lub lidokainą? I czy może to wyrządzić jakąkolwiek szkodę konsumentowi?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
wszystko można mieszać z amfetaminą, ale tak, benzokaina i lidokaina są niebezpieczne dla serca i zwiększają bpm, więc... nie jest to dobry pomysł.... mieszaj z NAC lub smtg, które nie wpływają na działanie amfetaminy, nie mieszaj z tauryną, nie mieszaj z gabą, nie mieszaj z aspiryną itp. i nie mieszaj z kafeiną, guaraną lub innymi stymulantami, NAC jest dla mnie najlepszy, ponieważ NAC ma wiele dobrych skutków dla zdrowia, szczególnie dla mózgu, i najwyraźniej pomaga użytkownikom narkotyków przeciwdziałać głodowi, więc... najlepszy wybór imo.

ale możesz mieszać z magnezem, jak sądzę, lub aminokwasem
 
Top