Question Jak działają przesyłki krajowe? Czy dobrym pomysłem jest wysyłanie narkotyków za pośrednictwem poczty?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Interesuje mnie, czy można bezpiecznie wysyłać narkotyki za pośrednictwem krajowych usług kurierskich lub prywatnych firm logistycznych z przesyłkami krajowymi, dziękuję wszystkim!
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Co o tym sądzisz? Lol, cały się lepię od tego całego miodu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nie mam pojęcia, dlatego pytam, mówię o przesyłkach krajowych, przesyłki międzynarodowe są wyraźnie kontrolowane przez służby celne.
Jedyne, co wiem, to że firmy logistyczne mają wykrywacz metalu (do wykrywania broni palnej i broni ostrej).
Ale osobiście kupiłem broń airsoftową i broń ostrą z aliexpress i dotarły bez problemu, a to jest przesyłka międzynarodowa.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Rzucasz kostką. Masz tutaj stronę internetową, która publikuje filmy na YouTube, pokazując ludziom, jak syntetyzować nielegalne narkotyki, działając jako centrum / rynek do zakupu nie tylko narkotyków, których pragną, ale także wszelkich prekursorów, aby mogli również produkować własne.

Tak więc, nawet jeśli ta strona internetowa nie jest jednym gigantycznym honeypotem (duże jeśli), Johnny Law z pewnością wie o jej istnieniu.
Załóżmy jednak na chwilę, że ta strona jest rzeczywiście legalna i prowadzona przez jakiś szmatławy zespół złych, renegackich chemików, a ty sam jesteś zarówno uliczny, jak i wystarczająco obeznany z technologią, aby ukryć się za kilkoma warstwami zabezpieczeń - nawet jeśli wszystkie te gwiazdy się wyrównają, w końcu nadal rzucasz kostką.

Myślę więc, że wszystko sprowadza się do tego, czy jest to dla ciebie warte zachodu. Czy nagroda w postaci naćpania się czymkolwiek z DoC przewyższa ryzyko przyłapania na kupowaniu narkotyków online i wysłania ich pocztą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
W jakim kraju się znajdujesz?

Ci z nas w Stanach Zjednoczonych
Oto najlepsza wskazówka, jakiej możesz się nauczyć

Przejrzałem każdą stronę powiązaną z witryną USPS.com. Głęboko w jednej z publikacji na temat klas przesyłek jest napisane;
"Wszystkie klasy przesyłek pocztowych podlegają kontroli, z wyjątkiem Priority Mail Express ®", a dalej jest mowa o ograniczeniach czasowych związanych z dostawą następnego dnia.
Zaczyna się od 25 USD, ale jeśli chcesz, aby przesyłka pojawiła się w miejscu docelowym, to jest na to sposób. Sugeruję, abyś nadal próbował odwrócić uwagę. Źle ją oznakuj i wydrukuj fałszywą naklejkę z adresem zwrotnym, jeśli jest to nieszkodliwy front. NIE WYSYŁAJ NICZEGO ŁATWOPALNEGO, TYTONIU ANI ALKOHOLU. Przynajmniej skłam na ten temat. Wszystko, co pachnie, zawiń w folię lub użyj puszki po Pringlesach lub woreczka z mylaru.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Hiszpania (Europa) Widziałem wiele osób wysyłających leki za pośrednictwem sterowników glovo.
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
W przypadku europy wystarczy użyć dpd, dobrze zapakować i zwrócić uwagę na ukrycie, a 95% + dotrze.

W przypadku paczek krajowych, w tym przypadku z Hiszpanii, obowiązują te same zasady i 99%+ dociera bez problemów
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Istnieje wiele osób, które wysyłają leki na całym świecie za pomocą tego typu usług, istnieją dwa duże i ważne składniki, aby prawidłowo sfinalizować przesyłkę: musisz bardzo dobrze wiedzieć, co robisz i musisz mieć szczęście. Być może, jeśli nadal zadajesz sobie tego typu pytania, lepiej zrób trochę teoretycznego doświadczenia, przeczytaj jak najwięcej i spróbuj porozmawiać z niektórymi ekspertami, to na pewno ci pomoże. Nie rób głupich rzeczy, jeśli nie jesteś pewien tego, co robisz, konsekwencje mogą spieprzyć wiele rzeczy, pamiętaj o tym.
 
Top