Jak dealerzy wysyłają swoje leki pocztą?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Witam,


Szukałem informacji, że psy mogą wywęszyć narkotyki, nawet jeśli są dobrze ukryte.

Zastanawiałem się, w jaki sposób dilerzy wysyłają swoje towary pocztą, nie dając się złapać?
I co się stanie, jeśli urząd pocztowy złapie narkotyki, czy nie będzie to bardzo ryzykowne dla dealera, aby zidentyfikować jego nazwisko?
czy jest też sposób na oszukanie psich węszycieli?

dzięki
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jak należy złapać sprzedawcę? Nie musi się obawiać, jeśli pracuje czysto i wszystko dezynfekuje. Kto napisze na nim poprawnego nadawcę, zarobiłby więzienie za głupotę. Problem ma tylko odbiorca, ale dopóki zachowuje się poprawnie, niewiele może się stać.
Jeśli kryminalistyka nie znajdzie żadnych użytecznych dowodów, takich jak odciski palców lub ślady DNA, nadawca nie musi się martwić, zwłaszcza jeśli jest już znany policji.

Nie można oszukać psów i ich nosów, ale dlaczego pies miałby wąchać list? Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z usługami pocztowymi? Jest to w pełni zautomatyzowany proces, w którym maszyny sortujące pracują w dużych halach, a ręczna interwencja jest wymagana tylko w przypadku awarii. Psy nie biegają tam przez cały dzień. Psy narkotykowe są używane w nalotach, aby znaleźć kryjówki, ponieważ żaden policjant nie chce przeszukiwać, psy wybuchowe np. na lotnisku podczas obchodów, ale nie w centrach dystrybucji poczty, gdzie przetwarzanych jest ponad 100000 listów dziennie.

To, co powinieneś jednak zrobić, to zapakować towar próżniowo, co zapobiega przynajmniej temu, że podczas transportu nikt nie zauważy zapachu. W zależności od tego, jak czysto pracujesz, pomogłoby to również psom, ale zwykle na zewnątrz są drobne ślady, które sprawiają, że pies atakuje.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Czego użyć do dezynfekcji Słyszałem o płynie do mycia szyb i zwykłym sprayu do dezynfekcji. Czy jest coś jeszcze?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
To prawda, kupiłem ecstasy i na rynku wysłałem adres wysyłki, a po dniu otrzymałem moje rzeczy, było to w książce na stronie 73 i nikt mnie nie złapał, więc odpowiedź jest pocztą.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Witam,

Dzięki za odpowiedź na moje pytanie, chodziło mi o to, co się stanie, jeśli policjanci złapią pocztę w procesie wysyłania i znajdą na niej narkotyki? Tutaj w moim kraju nie mamy publicznej skrzynki pocztowej, gdzie można po prostu włożyć list i iść, ale musimy wysłać list za pośrednictwem poczty, gdzie pytają nas o nasz dowód tożsamości.

Dzięki
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
W takim razie nie wysyłałbym żadnej poczty w tym kraju bez możliwości anonimowego wysyłania małych paczek, ponieważ jest to duża zaleta tego prawie ogólnoświatowego systemu, który pozwala nadawcy pozostać anonimowym, a ty wiesz tylko w przybliżeniu, z jakiego regionu pochodzi poczta, ze względu na znaczek.
W twoim przypadku gliny namierzą odbiorcę i nadawcę, odbiorca będzie musiał udowodnić, że je zamówił, a gliny wyważą drzwi nadawcy.
Co myślałeś, że gliny zrobią inaczej?

Chcesz kupować lub sprzedawać narkotyki za pośrednictwem poczty?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Jeśli ktoś wysyła lub odbiera jakiekolwiek paczki w kraju, to jest to bezpieczne, ale jeśli ktoś odbiera jakąkolwiek paczkę w USA z zagranicy, to będzie to problem, ponieważ między odbiorcą a nadawcą będzie zwyczaj USA i paczka może utknąć w zwyczaju, ale jeśli ktoś wysyła paczkę z USA do USA, to nie ma zwyczaju.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Szczerze mówiąc, nigdy nie napotkałem problemów z wysyłaniem lub odbieraniem, ale w moim kraju kara nie jest tak wysoka....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hej chłopaki, pierwszy raz tutaj piszę. Chcę wysłać paczkę grzybów z Holandii do Norwegii. Powiedziano mi, że każda paczka pochodząca z Holandii jest już sama w sobie czerwoną flagą dla tych zwyczajów wikingów. Zastanawiałem się więc, czy ktoś ma jakieś doświadczenie w wysyłce na to nordyckie terytorium z sukcesem. Czy szanse są naprawdę tak duże, że nie powinienem zawracać sobie głowy próbą, czy też powinienem po prostu traktować to jak każdą inną przesyłkę.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Wiele smartshopów wysyła codziennie wiele trufli w całej Europie, które są półlegalne. Nie powinieneś się martwić
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Dlaczego nie wysłać ich do znajomego w innym kraju i zlecić im wysłanie do miejsca docelowego.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś bezproblemowo wysyłał towary z Chin do Kanady? Kilogramy lub więcej? Mniejsze jak 500g do 100g?

Niektóre rzeczy są już w kanadyjskich magazynach. Ale inne nie. Mam nadzieję, że się odezwę
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Każda ilość poniżej 2 kg może być wysłana nierejestrowanym lub poleconym "listem", który ma zawierać tylko dokumenty, ale nikt się tym nie przejmuje, jest to bardzo bezpieczne. ALE Chińczycy są dobrze zakorzenieni w Kanadzie, mają sieci importowe, strategie spedycyjne i wspierają dokumentacją. Chcą, abyś otrzymywał zamówienia i dostarczają je powoli....
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Istnieją twierdzenia o sztuczkach, które powinny działać, takich jak określone rodzaje wabików, a nawet chemikaliów, ale generalnie nie radziłbym wysyłać żadnych substancji, które są płynne lub mają silny zapach zbyt daleko, lokalne rynki są zwykle wystarczająco silne, więc nie ma potrzeby wysyłania konopi indyjskich bardzo daleko, na przykład
 
Top