Question Jak mogę mieć coś wysłanego do mnie bez połączenia ze mną?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jestem w USA, czy skrytki pocztowe są już wystarczająco bezpieczne? Jak to działa? Jak mogę otrzymać tego rodzaju rzeczy.... Pytam, ponieważ w przypadku importu z innego kraju ostatnią rzeczą, jakiej chcę, jest możliwość namierzenia mnie przez służby celne, najgorszy scenariusz... Albo nawet w kraju po prostu nie mogę ryzykować, że jakikolwiek nadawca będzie "honeypotem" .... Mam już wcześniejsze zarzuty narkotykowe, więc wszystko, w co się zaangażuję, będzie dość potępiające... więc nie ma miejsca na spieprzenie....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Skrzynki pocztowe nie są wystarczająco bezpieczne. Skrzynka pocztowa to tylko pojemnik, nie różniący się niczym od skrzynki obok ulicy. Musisz stworzyć fałszywą tożsamość lub pożyczyć czyjąś, zdobyć skrzynkę na jej nazwisko, użyć jednorazowej karty pieniężnej lub czegoś niepowiązanego z tobą. Niech ktoś, komu ufasz, ją odbierze. Osoba ta musi być czysta jak łza i nie powinna być w żaden sposób powiązana z zakupem, aby mieć wiarygodną możliwość zaprzeczenia, jeśli gliny ją dostarczą. Jestem dokładnie na tej samej łodzi, próbując wymyślić, jak odebrać kontrabandę bez wykrycia. Jest pewne forum o bezpieczeństwie, które zdecydowanie powinieneś sprawdzić, ale niektóre z tego, co tam przeczytałem, nie sądzę, żebym mógł się tego nauczyć w tym życiu. Właściwy dostawca jest wszystkim. Wyobraź sobie pudełko od firmy chemicznej XuCuingchong siedzące w urzędzie celnym, zaadresowane do osoby fizycznej. Myślisz, że będą podejrzliwi? Co przypomina mi, że ukrywanie się za firmą, prawdziwą lub dobrze wymyśloną, może być techniką. Odpowiadam głównie, aby zobaczyć, co mówią inni, ponieważ jestem tu teraz.
 
Top