Question Jak mogę wyodrębnić Psilocybe z grzybów?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Czy ktoś może mi pomóc?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tak więc, po prostu poświęć trochę czasu lub użyj przycisku sherch
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Powiem ci. Przełknięcie 5 gramów w ciszy i ciemności może być wyzwaniem, ale zjedzenie galaretki to bułka z masłem. Na stronie The Shroomery.org znajduje się test galaretki, który ma 15 lat lub więcej. W tamtym czasie był to jedyny i jest to dosłowne #2 z tego wątku. W ten sposób zabierasz psylocynę dalej niż kiedykolwiek chciałeś. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że to tylko psylocyna wpływa na ciebie. Psylocybina jest defosforylowana przez kwas żołądkowy. Nie zamierzam mówić o tym, dlaczego magiczne grzyby są poprawnie nazywane psylocybiną, ale jest pewien precedens.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Śmierć ego w stylu McKenny, zawsze staram się trzymać telefon jak najdalej ode mnie, kiedy wchodzę tak głęboko i jest w ciemnej sypialni, Boże, rzeczy, które napotkałem podczas tych psychonautycznych podróży, więc raz naprawdę widziałem, jak wróbel strącił śpiącą kaczkę krzyżówkę z drzewa o świcie podczas przewracania cukierków, Teraz, kiedy biorę heroiczne dawki, są kaczki w kamuflażu, czasami po prostu wyglądają na gotowe do wojny, innym razem ich zachowanie i zimna postawa to niezbyt subtelny sposób na powiedzenie, że idą na wojnę, bierne agresywne faule....... Faule to faule kaczek lub po prostu drób, pieprzone ptaki człowieku
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Widzę, że masz wiele odpowiedzi, zakładając, że są świetne, kto je napisał, nie czytałem, możesz wyodrębnić psilocybinę, mieląc je i uważam, że 1:1: 1 wagowo ekstrakcji etanolem przy założeniu, że trochę wody, która jest później destylowana, byłoby moim najlepszym przypuszczeniem na temat prostego sposobu wytwarzania ekstraktu z grzybów, mam teraz pudełka po butach z pan subtrops i kilka zazdrosnych monotub, to była dla mnie gorąca passa mikologii, bez kontaminacji przez tak długi czas spaliłem wszystkie płytki agarowe i transfery, a także większość ziaren do ziaren z tych pierwszych transferów, mam trochę fioletowego mistycznego lc, który kolonizuje się tak szybko i tworzy świetny produkt, jeśli próbujesz wyekstrahować je do płynnego etanolu i lub etanolu i dh20 będzie drogą, założę się, że możesz bardzo łatwo znaleźć proces, który jest teraz legalny w wielu miejscach, To, co robię, jest świetne i zbieram wszystkie moje poronienia lub boki, które nie wyglądają jak coś, co kiedykolwiek dałem komuś w worku, a kiedy zbierają się do litrowego słoika, wkładam je do magicznej kuli na krótki cykl wybuchu, a następnie dostaję bardzo czysty sok z cytryny z całej żywności, który smakuje tak dobrze i mieszam te dwa, Możesz filtrować po kilku godzinach, ale zwykle pozwalam mu robić to w temperaturze pokojowej przez 12 godzin, zamrażam i filtruję, a następnie piję sok z cytryny w shotach, jest lepszy niż jakiekolwiek batony czekoladowe lub cokolwiek, co zrobiłem, możesz oczywiście rozprowadzać go w ten sposób, a kwas cytrynowy robi ogromną różnicę, baw się dobrze i uważaj na swoje ego lol.
 
Top