Question Looking for a vendor pomoc uzależnionym od opiatów

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska lub jakiekolwiek inne leki potrzebują pomocy dla drogiego przyjaciela, aby odtruć się z opiatów
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Potrzebujesz leków na odstawienie lub opioidów?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Wychodzę z suboksonu po dziesięciu latach, ale używam niektórych analogów i co nie jest bezpiecznie używane, wydają się pomagać w wyjściu z subów. Byłem gotowy spróbować metadonu, subokson był tak trudny do kopnięcia.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
sir, możemy wynająć rozmowę na wicker me lub sygnał ASAP. Pill mądry mogę dostać to, co chcesz, jeśli to, co powiedziałeś wcześniej, jest legalne, twoja wola zostanie wykonana. Obiecuję. Jestem Thewaterman na wicker i signal. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Z jakiegoś powodu nie znajduje cię na sygnale tylko Thewaterman, jeśli możesz wysłać mi dm tutaj, nie mam wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Fajnie, że mam brata-sygnał, podbiję do ciebie. Jestem kolesiem o dziewczęcym imieniu Kailey.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, nie mogę utworzyć konta wicker. umrze za miesiąc. potrzebuję twojej pomocy. próbuję pozbyć się bliskiego przyjaciela z fent za pomocą tygodniowego metadonu i miesięcznego valium w razie potrzeby. pomogłem 4 osobom z sukcesem. obejmuje również megadawkowanie witaminy c, ale to nie jest miejsce, w którym potrzebuję twojej pomocy. to w pigułkach. proszę o dm lub powiedz mi, jak się z tobą skontaktować. to byłoby screamin. dzięki milion.
 
Top