Question Pomoc, beżowa amfetamina

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Witam, zrobiłem trochę siarczanu amfetaminy i ma beżowy kolor, trochę trudno go wysuszyć, jeśli wezmę niewielką ilość i wysuszę suszarką do włosów, znów stanie się biały. (Użyłem surowego kwasu siarkowego, zneutralizowanego między ph5,5 a 6, rozpuszczalnikiem był IPA) Efekty są dobre, zdecydowanie amfetamina. Czy ktoś ma pomysł, co zrobić, obecnie podgrzewam go za pomocą wentylatora grzewczego (nie mam pojęcia, jak to się nazywa).
TWhmCNsBRe
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mój człowiek,

Ciecz, którą masz w prawym dolnym rogu, pochodzi z reakcji, musisz odfiltrować amfetaminę próżniowo do wilgotnego poziomu, a następnie zalać ją zimnym acetonem, jeśli nie masz dostępu do acetonu, ipa działa równie dobrze, po prostu odparowanie trwa dłużej niż aceton.

Beżowy kolor jest wynikiem reakcji masy cieczy i utleniania.

Najlepsze
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Właśnie kupiłem olej, wygląda na to, że mój sprzedawca jest zbyt leniwy. Kupiłem trochę od innego i tam problem nie występuje. Myślałem, że beżowy kolor może wynikać również z ph, ale wykonałem dokładnie 40 testów ph dla tej jednej partii, użyłem 200 ml oleju w 600 ml IPA i rozcieńczyłem kwas siarkowy 1 do 10 i uzyskałem ph 5,50-6,00. Jestem prawie pewien, że ph było idealne, ale nie stawiałbym na to, przypadkowo miałem zbyt duży kontakt ciała z bazą i rozpuszczalnikiem (nie polecam tego, upiekłem moją prędkość, rozlałem wszędzie bazę A i nie mam już użytecznych ręczników), ale dzięki za radę, ale nie miałem ze sobą filtra próżniowego i acetonu ^^.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Jeśli chcesz uzyskać białą czystą amfę, możesz przeprowadzić ekstrakcję kwasowo-zasadową. Przynajmniej można przefiltrować ciecz próżniowo przez lejek Buchnera i przemyć zimnym suchym acetonem lub IPA.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Nie miałem tam żadnego sprzętu, ale już to zrobiłem, wyrzuciłem. Ale dzięki
 
Top