Question Czy ktoś kupił prekursory chemiczne (MDP2P, glicydan PMK, P2P...) od chińskiego sprzedawcy na Alibaba?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Chciałbym wiedzieć, jakie były Twoje doświadczenia z zakupem prekursorów chemicznych od chińskich dostawców za pośrednictwem alibaba, ponieważ są to produkty, które naruszają standardy alibaba, zakup nie byłby chroniony przez system depozytowy alibaba, więc nie można by uzyskać zwrotu płatności, na przykład poprzez wyłudzenie poprzez wysłanie zamiennika lub innego produktu. Dziękujemy wszystkim!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba walczy z dostawcami wątpliwych chemikaliów. Jestem pewien, że wszyscy dostawcy, którzy oferują nielegalne pozycje dla Chin, to oszuści.
Ale całkiem możliwe jest kupienie PMK, etyloglicynianu BMK, benzaldehydu, metylopropiofenonu lub bromketonu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Czy wiesz, gdzie mogę kupić glicynian PMK? Znalazłem sprzedawcę w Chinach, który rzekomo go sprzedaje i pozwala mi osobiście udać się do jego firmy w chińskim mieście Xingtai w prowincji Hebei, abym mógł zweryfikować, czy jest to oryginalny produkt, a nie substytut, ale czy to ma sens, że mi na to pozwala? Ponieważ PMK jest nielegalny w Chinach, mógłbym być chińskim rządem.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Obecnie chińscy producenci sprzedają prekursory prawdziwego PMK.
Nie jest on zakazany przez chiński rząd.

Mogę dostarczyć kompletny przepis od prekursora PMK do P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nie wiem, skąd wziąłeś te informacje, MDP2P jest nielegalny w Chinach.
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... wszystko tam przechodzi.... zabezpieczona dostawa, opcja zwrotu pieniędzy czego chcieć więcej?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Daj mi znać, jeśli mnie potrzebujesz

Mogę zapewnić badania nad chemicznymi materiałami prekursorowymi

Moja cena jest bardzo korzystna

Dostarczę próbki do przetestowania
 
Last edited:
Top