Question Receptury GHB

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś zna jakieś sposoby na zrobienie ghb Mam bardzo ograniczone chemikalia, w których
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
live lol accidentally hit send to early very limited chemicals where I live
 

drugswaiter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Istnieje sposób na wytwarzanie GHB z GABA. Nie mam xp z tym tylko znalazłem to na erowid iirc. Zgaduję, że nie masz źródła dla GBL? Musisz zdobyć to i trochę NaOH.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nowy gbl: 1,4-butanodiol
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-4-butanediol-legal-gbl-poland-worldwide-usa-aus-too-from-10ml-up-20l.95/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/butanediol-cleaner.80/
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Działa, tylko upewnij się, że masz azotyn, a nie azotan
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Reakcja Sandmeyera GABA do GBL/GHB



Krótkie wprowadzenie



Podobnie jak inne opublikowane przeze mnie opisy, ta metoda jest w 100% OTC. Jest to świetne rozwiązanie dla chemików, którzy chcą przygotować GHB w małych ilościach i z wysoką wydajnością, bez bezpośredniego otrzymywania jakichkolwiek regulowanych chemikaliów, takich jak gamma-butyrolakton (GBL) lub 1,4-butanodiol (BDO). Pozwala również uniknąć typowo niskiej wydajności utleniania tetrahydrofuranu (THF). Wykorzystuje łatwy do uzyskania aminokwas, kwas gamma-aminomasłowy (GABA) i azotyn sodu (NaNO2). Bardzo dobrze się skaluje i działa bez większych problemów. Nie jest używana żadna podejrzana substancja chemiczna.



Reakcja Sandmeyera wykorzystuje kwas azotawy do przekształcania amin w sole diazoniowe. Reakcja ta, mająca zastosowanie do przekształcania GABA w GHB, została przedstawiona w pierwszej reakcji poniżej. Alifatyczne sole diazoniowe szybko ulegają hydrolizie w obecności wody, wydzielając azot i pozostawiając grupę hydroksylową. Jest to pokazane na drugim etapie. W wyniku tych reakcji, GABA można przekształcić w GHB w łatwej do przeprowadzenia reakcji w jednym naczyniu.



Przeprowadzanie reakcji



Przygotuj kolbę o pojemności 2 l, umieszczoną w lodowatej wodzie na mieszadle magnetycznym. Teraz:



Dodaj 3mol GABA (309,4g)

Dodaj 3mol NaNO2 (207,0g)

Dodaj 700 ml wody (całkowita objętość wynosi około 1100 ml).

Wrzuć 1" mieszadło i rozpocznij mieszanie.

Naładuj 500 ml lejek addycyjny z wyrównanym ciśnieniem 3,3 molami HCl(aq) (385,0 g 31,25%, 334,8 ml 31,25%).

Zamontować lejek dodawczy z adapterem wylotu gazu i odpowietrzyć na zewnątrz.



Rozpocznij powolne wkraplanie kwasu solnego do mieszaniny. Wkraplaj go w stałym tempie około 1 kropli co 2-5 sekund. Przyspieszaj w miarę upływu czasu i w razie potrzeby wymieniaj lód, ale nie dopuść do gwałtownego wydzielania się brązowego trującego gazu. Po około godzinie od dodania ostatniej kropli kwasu nie ma potrzeby wymiany lodu. Po zakończeniu reakcji należy przystąpić do ekstrakcji. (zwykle 24-36 godzin później)



Ekstrakcja towarów



Istnieje wiele opcji w tym zakresie. Wciąż nad tym pracuję, ale po około 20 próbach doszedłem do tego, jak to zrobić. Do ekstrakcji rozpuszczalnikiem można użyć octanu etylu (EtOAc), chloroformu lub chlorku metylenu (dichlorometan aka DCM). Zwykle używałem DCM, ponieważ warstwa organiczna opada na dno lejka rozdzielającego.



Przygotowanie do prostej destylacji.

Destylować, wyrzucając pierwsze 5-10 ml destylatu, ponieważ będzie on zawierał sporą ilość tlenków azotu. Oddestylować jak najwięcej wody, w zasadzie do momentu, gdy chlorek sodu zacznie nasycać warstwę wodną i wytrącać się.

Pozostała część destylatu (około 700 ml) będzie zawierać około 1 g GBL/10 ml.

Pozostałą część destylatu poddać działaniu NaHCO3 pod chłodnicą zwrotną przez 30 minut

Gotować z około 5% objętością węgla aktywnego (tj. 35 ml węgla aktywnego) (w porównaniu do objętości roztworu) przez 5-10 minut.

Pozostawić do ostygnięcia i przefiltrować, przemyć węgiel wodą destylowaną. Zachować NaGHB.

Pozostałą część wodnego roztworu ekstrahować 5 razy porcjami 625 ml DCM.

Oddestylować DCM (ponownie użyć DCM!).

Oddestylować GBL (pod próżnią, jeśli jest dostępna).

Przereagować z NaHCO3 i wodą destylowaną i potraktować węglem aktywnym jak poprzednio.



 
Top