fentanyl vs morfina

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zastanawiam się, czy fentanyl usp może sprawić, że poczuję się dobrze, to tabletka 200 mcg, czy to coś da, czy potrzebuję większej ilości i czy powinienem ją stosować doustnie, czy po prostu stopić i wstrzyknąć?


z drugiej strony mam tabletkę morfiny 10 mg, proszę powiedz mi, czy powinienem ją wziąć przez strzykawkę lub doustnie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Cokolwiek robisz z fentanylem - nie rób tego sam, lepiej nie rób z nim nic. W przypadku fentanylu ryzyko przedawkowania jest bardzo wysokie. Nie spekulowałbym więc na temat dawki wystarczającej do uzyskania pożądanego efektu.
Średnia dawka to 25-50 mcg. 200 mcg może być dużo. Zależy to od wagi osoby. LD50 wynosi 3 mcg/kg.
Należy również pamiętać, aby mieć pod ręką nalokson.

Tabletki morfiny należy przyjmować doustnie. Należy mieć nalokson w pobliżu.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Zależy od twojego doświadczenia z opioidami na wiele sposobów. Jestem zdania, że tabletki są przeznaczone do przyjmowania doustnego. W tym podjęzykowo.

W przypadku fentanylu średnia dawka waha się od 25-50 mcg. Następnie są silne dawki. Dotyczy to stosowania podjęzykowego. Ogólnie rzecz biorąc, fentanyl jest bardzo aktywną substancją, nie polecam przyjmowania 200 mcg na raz.

Jeśli chodzi o morfinę, jej średnia dawka wynosi około 15 mg doustnie. Nie trzeba zawracać sobie głowy strzykawką.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
co się stanie, jeśli rozgniotę tabletkę morfiny 10 mg i ją wciągne? czy będzie to problem?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Wypróbuj ODSMT. Słyszałem bardzo dobre rzeczy, a dawki są w mg, a nie w mcgs, więc jest o wiele bezpieczniej.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Nie powinno być żadnych problemów. Ale tabletki morfiny zawsze mają otoczkę, wskazane jest jej usunięcie
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Moje pierwsze doświadczenie z fentanylem, zamówiłem 100mcg / 2ml fentanylu z apteki internetowej w naszym kraju nie wymaga recepty, aby zamówić leki online, bez względu na to, jakie leki są thry. więc pchnąłem całe 100mcg przez moją linię iv bardzo powoli, to nie sprawiło, że byłem wysoki, co za rozczarowanie!!! Czułem tylko zawroty głowy. nigdy więcej nie próbowałem. z mojego punktu widzenia 200mcg nie jest problemem, o ile pchasz strzykawkę bardzo powoli.

Mam jednak pytanie
czy heroina i fentanyl dają taki sam haj? i jakie to uczucie?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroina wytwarza znacznie więcej euforii niż fent. Fent jest dobry tylko wtedy, gdy jesteś chory, a nie musisz być chory i w ten sposób ludzie umierają. W ogóle nie polecam używania fentanylu, chyba że po prostu zakładasz plaster. Jeśli zamierzasz stosować opiaty dożylne i nie potrzebujesz skryptu, po prostu zamów morfinę lub oksy.

Tak czy inaczej, czysty, przyjemny #4 zawsze będzie królem opiatów.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
MS Contin 30mg to produkt, od którego wiele lat temu rozpocząłem swoją długą przygodę z opiatami. Powinieneś być w stanie powąchać taką ilość bez żadnego problemu jako kompletny nowicjusz - na pewno poczujesz się dobrze, lekko widocznie, ale nie poważnie odurzony - morfina po prostu nie ma takiego uderzenia, bez względu na to, ile weźmiesz. Nie mówię, że nie można przedawkować morfiny, ale naprawdę trzeba próbować. Z drugiej strony, fentanyl sprawia, że ludzie padają jak muchy, zarówno nowicjusze, jak i eksperci. Nie zacząłbym w ogóle używać fentanylu, zwłaszcza dożylnie, chyba że jest to ostatnia deska ratunku i dobrze wiesz, w co się pakujesz, to naprawdę ZBYT ŁATWE do spieprzenia, albo ty, albo twój dostawca (na przykład opuszczając hotspot), a jeśli jesteś sam i przekroczyłeś punkt bez powrotu, to koniec. Zacznij od mniejszej ilości, zawsze możesz wziąć więcej. Jeśli masz dostęp do morfiny, trzymałbym się tego. Chciałbym trochę mieć :B ...
 
Top