Fake P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Zgodnie z TLC na kilku próbkach żółtych kryształów sprzedawanych jako P2NP, ostatnio sprzedano wiele całkowicie lub częściowo podrobionych P2NP. Cóż, to zbyt proste, zwykły nitrostyren wykonany z benzaldehydu i nitrometanu wygląda prawie identycznie, pachnie identycznie i po prostu nie wytwarza Amph.

Jeśli ktoś zna sprzedawcę, który sprzedaje prawdziwy P2NP za przyzwoitą cenę w UE (nie nitrochemis proszę) i jest skłonny dostarczyć (płatną) próbkę, proszę o PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Witam, dziękuję za informację. Czy możesz nam powiedzieć, od kogo otrzymałeś fałszywe p2np? Z ciekawości, dlaczego nie zamówiłbyś nitrochemisu? Planowałem wkrótce złożyć zamówienie testowe w nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Jestem pewien, że nitrochemis ma świetną jakość, zamówiłbym tam, gdyby nie inne osobiste powody, które uniemożliwiają to w tej chwili.
Próbki dostałem od innych osób, które miały problemy z uzyskaniem przyzwoitych wyników, żadna z nich nie powiedziała mi jednak od kogo dokładnie kupiła próbkę, a i tak nie podałbym żadnej nazwy, bo to tylko pogłoski.
Zabawne jednak, że najlepiej wyglądające próbki były najgorsze, podczas gdy dziwnie ciemno-tłusta próbka dawała raczej dobre wyniki.

Widziałem, że często jest sprzedawany jako "Nitrostyren" i chociaż P2NP należy do rodziny nitrostyrenów, zwykły nitrostyren NIE jest tym, czego chcesz.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-chemistry działał dobrze dla mnie, myślę, że można zamówić 20g najmniej.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Zostałem również otruty przez sprzedawcę o imieniu Peaks, który sprzedaje złą partię fałszywego oleju A
 
Top