Question Fałszywe związki - jak je rozpoznać?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Gdy miałem 16 lat, wpadła mi w ręce książka, która była zakazana w moim rodzinnym kraju - Anarchistyczna książka kucharska.
W tym niesamowitym tomie nauczyłem się wielu rzeczy, a jedną z nich było to, jak zrobić bananadynę.

Razem z kumplami zrobiliśmy to gówno i byliśmy całkowicie załamani, że afrykańskie banany, których użyliśmy, nie miały żadnych właściwości psychoaktywnych, albo że byliśmy tak kiepskimi chemikami, że nie potrafiliśmy nawet postępować zgodnie z najbardziej podstawowymi instrukcjami.

Bardzo dobrze radziliśmy sobie z nasionami powoju LSA :)

Miałem DZIESIĘĆ lat, kiedy dowiedziałem się, że bananadyna była fałszywym związkiem z Berkley, który został nieświadomie udostępniony w Anarchistycznej Książce Kucharskiej.

Jeśli nie możemy ufać tej Biblii, to czemu możemy ufać?

Tak więc, patrząc na ogromną liczbę związków unoszących się w powietrzu, jak możemy stwierdzić, po co warto sięgnąć, a po co nie?

To znaczy, wystarczy spojrzeć na bogactwo gówna, które jest wokół, skąd niespecjalista (a nawet specjalista) ma wiedzieć, co jest prawdziwe, a co nie?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nie ma mowy, żeby Bananadine było fałszywe lol :D

Pamiętam, jak próbowałem zrobić to gówno z przyjaciółmi, kiedy byłem młody i byliśmy tak rozczarowani po paleniu gówna, które stworzyliśmy hahaha
Teraz, będąc starszym, wygooglowałem Bananadine i jest tam napisane ''fikcyjna substancja psychoaktywna''... też miałem wtedy naście lat. :D
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
więc czekaj, wszystkie te razy, kiedy próbowaliśmy palić skórki od bananów, marnowaliśmy nasz czas????
 
Top