Dodatkowy telefon i karta SIM?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mam stary telefon z wciąż działającą kartą SIM, myślę, że to micro.

Zastanawiam się, czy ktoś zna jakieś przewodniki lub strony z sugestiami, jak mogę go używać?

Zakładam, że drugi numer byłby bardzo cenny, ale nie mam pojęcia, jak postępować...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Czy był to telefon już powiązany z twoim nazwiskiem za pośrednictwem operatora komórkowego? IDK na pewno, ale myślę, że może to być ryzykowne jako palnik
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
W rzeczywistości był to telefon służbowy, który nigdy nie został zwrócony. Jedyne informacje na jego temat pochodziły od kogoś z poprzedniej pracy. Niestety jest to również iphone, czy to sprawia, że ta rozmowa jest nieaktualna?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jeśli kogoś to męczy, to dobrze. Nie wiem wystarczająco dużo o Apple, aby powiedzieć, czy jest to ryzyko tylko z tego powodu. Zakładam, że nadal będzie cię śledzić i rejestrować twoje dane. Gdybym to był ja, sprzedałbym to i kupił telefon śledzący dla biznesu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
bateria i tak zaczyna się rozładowywać. Gdzie kupujesz tego typu sprzęt @miner21? Mam trochę btc i jestem zmęczony oszustwami..haha....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Więc po prostu telefon trac z Walmart z gotówką. Następnie wystarczy kupić minuty. Po prostu nie używaj karty z powiązaną z nią tożsamością. Nie wiem, skąd wziąć palnik z btc, ale jestem pewien, że istnieje sklep, który dałby ci możliwość korzystania z btc. Kiedyś istniała aplikacja o nazwie portmonetka, która pozwalała kupować rzeczy z Amazon, zlecając zakup innej osobie, która chciała kryptowalut. Nie wiem, czy istnieje jakaś alternatywa
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Płacenie gotówką to najlepszy sposób. Wystarczy kupić telefon google pixel i uruchomić na nim grafenowy system operacyjny, telefon z palnikiem może być niebezpieczny. I LITERALNIE NIE MYŚL O UŻYWANIU TEGO TELEFONU I TEJ KARTY SIM (ios to dosłownie gówno do tego typu rzeczy). Zrób sobie przysługę i przeczytaj biblię DNM lub zacznij zagłębiać się w sekcję opsec dread.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Próbowałem znaleźć działający link do Biblii DN i Biblii dostawców na dread, ale żaden z nich nie działał, kiedy sprawdzałem. Masz jakiś link?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tak, proszę, chciałbym je pobrać! Cieszę się, że nie mogę korzystać z iphone'a, mam ich dość
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Proszę o wyrozumiałość. Próbuję znaleźć działający link. Postaram się opublikować post, gdy go znajdę
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 Znalazłem działający link dawno temu, ale teraz go zgubiłem, może pigmalion może go mieć, spróbuj zapytać go na dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Właśnie zobaczyłem, że inni ludzie też tego szukają na Reddit lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Poszperam jeszcze. Ma własną podstronę na dread, ale link nie działa
 
Top