Question Octan etylu, MDMA?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
W porządku, to jest łatwe. Wiem, że zwykle preferowany jest chlorek metylenu, ale czy octan etylu może być użyty do ekstrakcji wolnej bazy MDMA? To samo, jak sądzę, z MDP2P? Wiem, że istnieją lepsze rozpuszczalniki, ale zastanawiam się tylko, czy nadal jest to przyzwoita opcja.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ponieważ zwykle ekstrahuje się tę substancję z roztworu podstawowego, octan etylu nie jest najlepszym rozpuszczalnikiem, ponieważ ulegnie częściowej hydrolizie
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ok, dziękuję bardzo, to ma sens.

Pytam, ponieważ widziałem film o niektórych chemików zajmujących się mdma na małą skalę, a oni używali wiadra o pojemności 5 galonów jako naczynia reakcyjnego, a następnie ekstrahowali wolną bazę MDMA ksylenem, wszystko w wiadrze o pojemności 5 galonów.

Myślałem, że ksylen jest niekompatybilny z plastikiem hdpe, ale wydaje mi się, że krótki czas kontaktu ksylenu z plastikiem zmniejsza prawdopodobieństwo pozostania w ksylenie, a tym samym w mdma.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jest kompatybilny przez krótki do średniego czasu, po prostu zje plastyfikatory, deformując pojemnik po pewnym czasie
 
Top