Question Efedryna 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, jeśli ktoś wie, że efedryna będzie działać, każdy dokładnie wie, dla czego :))
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Jeśli z tej EPHEDRINE można zrobić Meth
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jeśli ktoś wie jak, ktoś może. Ale to fakt, ale jakie jest Twoje pytanie????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Jeśli nie znasz odpowiedzi, nie odpowiadaj, pomyśl, że wszyscy zrozumieli pytanie. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Oczywiście 😆korzysta z funkcji wyszukiwania. Efedryna / pseudoefedryna mają 2 centra chiralne, a redukcja usuwa pierwsze z nich, co oznacza, że oba produkty przechodzą tę samą reakcję, aby wytworzyć ten sam produkt Efedryna i pseudoefedryna są wymienne.
Hej, nie kupuj ode mnie dzieciaku😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
kolego wiem o co ci chodzi, ale nie każda efedryna jest do tego dobra
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jest tylko 1 efedryna, ma ona 2 enancjomery. Mógłbym po prostu powiedzieć ci odpowiedź, ale lepszym sposobem jest, abyś się pieprzył i dowiedział.
1. Wejdź na stronę Wikipedii dotyczącą efedryny i zwróć uwagę na chiralność węgla alfa.
2. Wyszukaj "D-metamfetaminę", kliknij "zdjęcia" i zwróć uwagę na chiralność węgla alfa. Którego z nich potrzebujesz, 1s,2r, czy 1r,2s?
Podaj odpowiedź💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Kolego, nie chcę robić mety czy coś, mogę posortować efedrynę, mam 2 różne numery i nie wiem, który z nich jest lepszy lub czy można zrobić metę z obu, pomyślałem, że pytania są po to, ale jeśli nikt nie chce odpowiedzieć, nie obchodzi mnie to.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metamfetamina ktoś, kto może, może zrobić z obu. Pseudo i ephe. Ale tak jak mówi @Frit Buchner: naucz się o enancjomerach/izomerach. Ja też nie jestem wystarczająco obeznany, żeby coś doradzić, ale wygląda na to, że mogę dać ci małą wskazówkę.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Bracie, nie pytam, czy mogę zrobić z efedryny lub pseudo, wiem, że mogę zrobić z obu, pytam, czy mogę zrobić z każdej efedryny, mam opcję do zaoferowania tutaj na forum, obie są efedryną, ale różnią się numerem CAS, jeden to HCL, więc wiem, a drugi to wolna amina ... Zapytaj, bo myślę, że wiele osób będzie zainteresowanych tutaj.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Wygląda bardzo ciekawie, chcesz coś zaoferować i nie wiesz co? Wygoogluj to lub poszukaj na etykiecie.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
błędne myślenie, wiem co chcę zaoferować, miałem wcześniej cirrusa lub EPHEDRINE ARENA, nie muszę wiedzieć wszystkiego, Arena ma EF HCL i nie znalazłem żadnego produktu aptecznego, który zawierałby wolną aminę,
to tyle
 
Top