Question metoda dtox

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
potrzebuję porady na temat metod detoksykacji z opiatów i soulitions, aby otrzymać produkty do metody detoksykacji
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zależy od opiatów. Pierwszą rzeczą do zrobienia w przypadku uzależnienia fizycznego jest przejście na najdłużej działającą formę leku, jaką można znaleźć, plastry Bupropion są dobre. Następnie wystarczy proporcjonalnie zmniejszyć dawkę, tj. dawkę 10 mg, jeśli usuniesz 2 mg, aby uzyskać 8 mg, zostanie ona zmniejszona o 20%. Nie można wtedy ponownie usunąć 2 mg, gdy zmniejszasz dawkę z 8 mg. Zajęło mi 2 tygodnie, aby pozbyć się "uzależnienia" od doustnej morfiny (4-5 miesięcy 10 mg co około 4 godziny), gdy byłem niski w dawkach, przeszedłem na kodeinę.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Zmniejszanie dawki jest zawsze najlepsze na początek. Jeśli jesteś na heroinie, możesz zmniejszać dawkę, aż zawsze będziesz chory, a następnie odbić się w dół do norcos lub czegoś innego, a następnie odbić się w dół do tej rośliny, której wszyscy używają. zaczyna się w a k. to drzewo. wtedy powinieneś poszukać megadawkowania z vitanim c. Kiedyś odstawiłem heroinę z megadawkowaniem vit c i tygodniowym metadonem, a następnie przez miesiąc valium, gdy było to konieczne.Byłem wolny od opiatów przez dwa lata, a potem wpadłem w fent.pomagałem ludziom z frnt w ten sam sposób, ale spadłem do herionu z fent.then dserios pills then weak pills and vitamin c megadoding.look ip the megadosing..its harsh but amazingly effective.theres a chick who jyst uses it at her rehab and itd wirkin..good luvk my frirnd.i wish you the best.
 
Top