Question redukcja uszkodzeń

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Jak można zmniejszyć negatywne skutki produkcji leków?(Jeśli jesteś chemikiem, a nie producentem)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Pytam o szkody społeczne, ekologiczne, polityczne, zdrowotne... (Ograniczanie szkód dla społeczeństwa).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Musisz więc myśleć, że produkcja i sprzedaż narkotyków jest niemoralna, ponieważ szkodzi ludziom. Prawda?
Pomyślmy o tym w ten sposób: ludzie, którzy używają narkotyków na sobie, są dorosłymi osobami, które wyraziły na to zgodę. Zdecydowali się je kupić i zażywać, mają pełną kontrolę nad tym, co wkładają do swojego ciała.

Musisz więc myśleć, że jest to wyjątkowo niemoralne, jednak ci ludzie mieli wybór i dokonali go. Jeśli zepsuli swoje życie, to jest to ich wina, a nie twoja. Gdybyś to nie ty je produkował, kupiliby je od kogoś innego. Jeśli naprawdę chcesz zmniejszyć szkodliwość, wytwarzaj produkt wysokiej jakości lub udaj się do producentów takich jak ja, ponieważ zostałem zatwierdzony na forum breaking bad jako producent wysokiej jakości mojego produktu, wykonując każdy etap syntezy z należytą starannością i wysiłkiem, aby wyprodukować najczystszy, najczystszy i najbezpieczniejszy produkt.

Dołącz do naszej grupy, aby dowiedzieć się więcej;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Rozumiem. To jest odpowiedź (ale nie jestem producentem). Jest wiele innych problemów. Zamiast używać Hg/Al lub NaBH4 można użyć H2/PdC w aluminiowej butli do nurkowania...(To jest przykład. Nie testowałem).
 
Top