Question Ester metylowy kwasu D-lizergowego do LSA?

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Witam!
Czy ktoś może wyjaśnić, jak przetworzyć ester metylowy kwasu D-lizergowego na LSA?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Większość z nas potrafi wyjaśnić, o co prosiłeś, ale nie masz absolutnie żadnego sposobu, aby wyjaśnić, dlaczego kiedykolwiek miałbyś zamiar, nie mówiąc już o głośnym pytaniu. Bezużyteczność i zakres marnowania tak cennego materiału w celu uzyskania LSA jest obraźliwa i nie powinna być zadawana ze względu na zażenowanie. Kwalifikujesz się do najgłupszego pytania kiedykolwiek opublikowanego na tym forum. Nie chcę być niegrzeczny, ale twoje pytanie jest odrażające w sensie przekształcania dużych, cennych diamentów w grafit (tak, jest to możliwe, ale dlaczego, u licha, miałbyś to robić?).
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Krytyka przyjęta.
Pomysł polega na produkcji LSD z estru metylowego kwasu D-lizergowego, więc pomyśleliśmy, że powinniśmy najpierw przejść do LSA, a następnie > LSD. Oczywiście błędnie.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
LSA nie można przekształcić w LSD, ponieważ czynniki etylujące będą preferować inne części cząsteczki niż grupa karboksyamidowa i z pewnością dojdzie do poważnej racemizacji. Wybacz moje gniewne stwierdzenie, po prostu miałem złe doświadczenia z kimś, kto wolał pytać niż rozumieć.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dziękujemy za informacje. Jesteśmy początkującymi, którzy szukają informacji.
Czy ktoś może podać więcej informacji na temat przetwarzania estru metylowego kwasu D-lizergowego w LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Teraz to pytanie jest normalne i cieszę się, że zostało zadane, drugie mogło zostać zinterpretowane jako nabijanie się z nas. Nowoczesne podejście polega na dwuetapowej sekwencji obejmującej nowoczesny chiralny aktywator karboksylowy, taki jak PyBop. Reagując go z dietyloaminą w obecności innej trzeciorzędowej aminy jako wychwytywacza protonów (na przykład monometylo-dietyloaminy)
 
View previous replies…

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Przepraszamy, ale nie jesteśmy w tym dobrzy i nie chcemy wprowadzać Cię w zakłopotanie. Interesuje nas jednak najprostszy sposób produkcji LSD, zaczynając od estru metylowego kwasu D-lizergowego. Jeszcze raz przepraszamy.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Wygląda więc na to, że mamy wspólny plan, ale pomimo tego, że przygotowanie jest w zasięgu moich kompetencji (dzięki szybkiemu rozwojowi syntezy peptydów), musiałem po prostu zrezygnować z mojego laboratorium, ponieważ mój współpracownik był nie tylko lekceważący, ale także stanowił zagrożenie dla całej sprawy. Mam wiedzę i doświadczenie akademickie, ale nie mam już środków finansowych. Synteza jest możliwa do wykonania w ciągu jednego dnia, ale biorąc pod uwagę przygotowanie, cały sprzęt i regenty muszą być w wystarczająco czystej formie i rotavap przynajmniej na ten dzień, ponieważ oszczędza to dużo produktu przed rozkładem.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Myślę, że właściwym pytaniem jest, jakie jest najlepsze miejsce, do którego można się udać, gdy ma się już ester metylowy kwasu D-lizergowego? Czy próba uzyskania z niego LSD przyniosłaby tak samo odwrotny skutek do zamierzonego, jak zamiana diamentów w grafit? Czy wysiłek nie opłaciłby się z ekonomicznego punktu widzenia, czy też D-LAME sam w sobie przewyższa jakość doświadczenia w taki sposób, że uzyskanie z niego LSD byłoby bezsensowne?
Moje badania w tym momencie przyniosły mniej niż wiarygodne informacje na temat D-LAME, ponieważ nie jest dla mnie jasne, czy zamierzonym zastosowaniem jest produkt końcowy (niektórzy mówią o bibułkach z nim), a jeśli tak jest, dostępne informacje na temat dawek, zarówno progowych, jak i pożądanych, nie są technicznie wiarygodne i nieuchronnie napotkamy niespójności.
Jeśli jednak jego potencjał jest najlepiej osiągnięty jako prekursor, jakie byłoby najlepsze miejsce docelowe (produkt końcowy)? Jakie są syntetyczne ścieżki (ustalone lub proponowane), które należy wziąć pod uwagę?
Jak możemy połączyć wysiłki, aby uzyskać/potwierdzić użyteczne wyniki?
Dziękuję bracie
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ester można przekształcić w kwas za pomocą procesu, którego zaprojektowanie nie byłoby dla mnie stresujące, a następnie za pomocą PyBOP zgodnie z publikacją. Najwyraźniej nie jest wystarczająco silny, aby uznać ester za dobrą substancję w porównaniu do LSD, może to być prolek do LSA, który ma znaną niską dawkę w tym sensie, że tylko jego część zostanie przekształcona, więc wymagana jest nieznana, ale przypuszczalnie większa dawka. Istnieje pewna możliwość uzyskania kwasu w stiu (nie wyizolowanego jako monohydrat, ale wytworzonego w kolbie reakcyjnej tuż przed reakcją z dietyloaminą). Wymaga to dobrego planowania i kilku prób w skali analitycznej, które dadzą informację, czy to działa, czy nie, ale wydajność nie jest poprawnie mierzalna. Najlepsza jest analityka instrumentalna, ale TLC (chromatografia cienkowarstwowa) powinna wystarczyć do momentu, gdy dostępne jest 20-30 mg do poświęcenia w celu potwierdzenia tożsamości produktu za pomocą co najmniej 1H nmr (proton) lub LC / MS, jeśli dostępna jest próbka standardowa (referencyjne LSD).
 
Top