Question Kokaina cięta/mieszana

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cześć, mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz, mam małe pytanie, czy wiesz, czym i jak mógłbym ciąć kokainę, a przy okazji, jeśli masz jakiś film na ten temat, nie odmówiłbym.;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
zwykle z lidokaina , lewamizol
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
dziękuję bardzo człowieku, a wiedziałbyś jak to zrobić?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Przykro mi, ale nie, po prostu wiem, że niektóre z nich są cięte, powinieneś zapytać kogoś, kto się na tym zna, ale cięcie jest bardzo złe i klienci będą od ciebie uciekać.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Witam, najczęstszą rzeczą jest to, że używasz mieszanki, aby osiągnąć równowagę kokainowego haju, pamiętaj, że składa się ona w następujący sposób. Rozcięcie ich przez nos, zejście do gardła i supve mózgu, To jest dla użytkownika, aby podążać za tym uczuciem, że efekt kokainy ma, powiedziawszy, że moim zaleceniem jest użycie tych 3 produktów, musisz wymieszać te 3 składniki fenacetyna, kofeina, tetrakaina to najlepsze, czego możesz użyć Wykonanie oddzielnej mieszanki tych produktów to zwykle 15% tetrakainy, 35% kofeiny i 50% fenacetyny. Mieszasz wszystko, a następnie możesz na przykład dodać 25% każdego grama kokainy lub dodać 50%, a nawet 100%. ale to już jest 1 do 1. Mam nadzieję, że pomogę ci przyjacielu, w ten sposób będziesz profesjonalistą z cięciem kokainy na podstawowym poziomie
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Oczywiście, aby mieszanina była omogeniczna, konieczne jest dobre rozdrobnienie każdego produktu w celu uzyskania bardzo drobnego proszku i stworzenia bardziej omogenicznej mieszaniny
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Oczywiście, aby mieszanina była omogeniczna, konieczne jest dobre rozdrobnienie każdego produktu w celu uzyskania bardzo drobnego proszku i stworzenia bardziej omogenicznej mieszaniny
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Najlepsze cięcie to: kreatyna 40% 40% kokaina 10% amfetamina w proszku, wymieszać w blenderze elektrycznym, a następnie ponownie zmiksować pod prasą z acetonem.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dlaczego miałbyś dodawać kreatynę, czy ten produkt nie pozostawia smaku? lub innego zapachu, a jeśli dodasz do niego 10% tego, kolejna część bycia niebezpiecznym, nie sądzę, aby osoba, która go spożywa, polubiła efekt, ale naprawdę interesuje mnie, dlaczego kreatyna
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Większość ludzi wsypuje pokruszone tabletki, nie pamiętam jednak jakie. Kreatyna miesza się stosunkowo dobrze podczas mieszania, nie ma żadnych skutków ani ryzyka podczas prychania i nie boli nosa.
 
Top