Question Looking for a vendor pytania dotyczące kokainy

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, potrzebuję gotować kokainę w najbardziej domowy sposób. Kto mi pomoże? Proszę
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Czy masz na myśli gotowanie kokainy w crack? Na tej stronie, w sekcji wideo, znajduje się doskonały film, który nauczy cię lepiej niż 2500 słów. To ten sam sposób, w jaki ja to robię i ten sam sposób, w jaki robią to wszyscy, których znam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nigdy nie słyszałem o metodzie, w której używano ciepła, ale z drugiej strony, skąd miałbyś wiedzieć?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kucharz to slangowe określenie tajnego chemika zajmującego się narkotykami. Gotować oznacza syntetyzować lub ekstrahować
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Pozwól, że zapytam, z jakiego kraju lub regionu pochodzisz? Interesuje mnie tylko analiza dialektu. Oczywiście nie mogę się nie zgodzić z Twoją interpretacją. Zwykle (zawsze) w USA, kucharz jest demonstracyjnym terminem dla kogoś, kto nie jest biegły w sztuce. tj. kucharz pigułek robi metę, ale tylko z pigułek i tylko przy użyciu LiAlH4 lub HI. "Są kucharze pigułek, potem są chemicy".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Proponuję go wyodrębnić. Syntetyzowanie tego jest trudne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jestem pewien, że jest tam trochę roślin zawierających DMT. Nazwy, pod którymi je znam, nie są już nazwami, ponieważ jestem stary 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Jest jeszcze mnóstwo innych
^^. Te są prawdopodobnie źle napisane
Jeśli chodzi o ekstrakcję kokainy z Erythoxylum sp. wyobrażam sobie, że są suszone, macerowane, moczone w niepolarnym rozpuszczalniku i mieszane. Cała roślinność usuwana, koncentrat rozpuszczalnika, kwas/woda, ekstrakcja ECT. Ekstrakcja A/B, ale powinieneś poszukać rzeczywistego Tek, ponieważ nigdy nie zobaczę tej rośliny. Słyszałem, że nadmanganian potasu jest używany do oddzielania wielu alkaloidów.
 
Top