Question Kokaina w sprayu do nosa

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Cześć eksperci.
Zastanawiałem się nad kokainowymi sprayami do nosa i znalazłem mnóstwo informacji na temat Bluelight i innych, ale wydaje się, że kokaina HCL szybko rozkłada się w wodzie / alkoholu.
Więc nie można przechowywać rozpuszczonej kokainy dłużej niż 24 godziny?

Czy ktoś zna inną metodę wytwarzania płynnej kokainy, w której nie ulegałaby ona rozkładowi, ale nadal mogłaby być rozpylana przez aerozol do nosa?

Moje założenie oparte na tym, co znalazłem, jest takie, że preparat należy przygotować na krótko przed wyruszeniem w miejsce, w którym chcesz, aby substancja była dostępna, przygotuj wystarczającą ilość na tę podróż, używając około 15-30 mg na uruchomienie pompy nosowej (0,14 ml) jako stosunek kokainy do wody.

Oznaczałoby to, że 2,24 ml zapewniłoby 16 dawek po 30 mg (500 mg kokainy).
Spodziewam się, że bardziej sensowne byłoby zmniejszenie stosunku o połowę i uzyskanie 15 mg na dawkę i 32 dawki przy 4,48 ml wody.

Zakładam niewielką ilość kokainy ze względu na szybki rozkład w wodzie.

Czy to myślenie jest solidne, czy ktoś wie o innym płynie, który można wdychać, a który nie spowodowałby rozpadu koksu?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Planowałem użyć wody destylowanej, ale zdecydowałem się na 0,9% roztwór soli fizjologicznej, aby ułatwić działanie na błonę śluzową. Roztwór o niskim stężeniu procentowym ma na celu uniknięcie sytuacji, w której sól utrudnia wchłanianie, 7% lub 9% prawdopodobnie spowoduje wciągnięcie wody z błony do śluzówki, co wydaje mi się, że byłoby przeciwskuteczne w przypadku wchłaniania.
 
Top