Question Laboratoria gazujące kokainę?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Czytałem, że kartele wysyłają podstawową metamfetaminę z Meksyku, a następnie przekształcają ją w chlorowodorek w USA.

Zastanawiałem się, czy ktoś mógłby odpowiedzieć, dlaczego tak robią, ale także dlaczego nie robi się tego z kokainą? Być może jest to zbyt cenne w przeliczeniu na gram, a może zbyt kłopotliwe? Zakładam, że niezależnie od tego, jak przemycają płynną metę, mogą zrobić to samo z kokainą. Wydawało mi się, że czytałem, że baza jest tańsza niż chlorowodorek, więc może to mieć również sens ekonomiczny.

Przemyślenia?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Metamfetamina jest substancją oleistą, a kokaina jest ciałem stałym w temperaturze pokojowej. Metamfetamina bazowa wrze w temperaturze około 200°C, a kokaina bazowa w temperaturze około 98°C.
Metamfetamina jest znacznie twardszą cząsteczką niż kokaina, która szybko ulega degradacji pod wpływem warunków atmosferycznych w formie podstawowej. Obie łatwo rozpuszczają się w wodzie w postaci HCl, więc nie mogę sobie wyobrazić przewagi żadnej z nich. Baza jest tańsza...🤔🤷 Kokaina bazowa waży o 10% mniej w skali molekularnej. Teoretycznie 100 g zasady zakwasza się do 110 g HCl
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Meta, to meta, produkują ją w Meksyku lokalnie, dla oszczędności czasu, a dla kupującego forma podstawowa jest lepsza...,Kokaina pochodzi z lasów, gotowy proszek, czas to pieniądz i bezpieczeństwo, jeśli dostarczają tony, nie przejmują się proszkiem ani płynną postacią, mają już dobre powiązania z wysyłką,,,,,, Organizacje, nie mają czasu na zabawę z bazą koksu, marnują czas i czas ludzi, a także tracą pieniądzeo_Otylko małe ryby bawią się bazą koksu lub mieszają z innymi składnikami, aby uniknąć zapachu i psów.
 
Top