Question Kultura Claviceps purpurea/ergot: czy jest zapotrzebowanie?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Cześć!

Mam teraz czystą kulturę grzybów sporyszu.
Moje pytanie brzmi: czy jest zapotrzebowanie tej społeczności na te grzyby, czy nie? Chcę wiedzieć, czy opłaca się sprzedawać czystą kulturę tego grzyba.

Najlepiej,
BioLab
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Fwqbysnero

Czysta grzybnia rosnąca na nowej płytce od tygodnia
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
To niesamowite, mój przyjacielu, coś, czego szukałem od dłuższego czasu, zdecydowanie wymagam
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Zdecydowanie powiedziałbym, że jest na nią popyt, pamiętam, że czytałem o pomyśle zbierania alkaloidów, które produkuje. Myślę, że problem polega na tym, że ludzie znajdą próbkę w naturze, a następnie umieszczą ją na agarze i spróbują ją odsprzedać bez faktycznego znalezienia wielu próbek i porównania produkcji alkaloidów lub poświęcenia czasu na stworzenie pokoleń, a następnie wybranie najwyższej produkcji ergotaminy / kwasu lizergowego.

Myślę, że jeśli zaoferujesz próbki na sprzedaż, może to być początek czegoś wielkiego w produkcji LSD.
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Tak, taki jest plan. Mam szczep, który może produkować alkaloidy na życie, ale produkcja w płynnych mediach nie jest jeszcze najlepsza. Przygotowuję mutagenezę, aby poprawić wydajność. Powinienem zobaczyć lepsze wyniki za około 6 miesięcy do roku.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Czy znalazłeś próbkę w naturze, czy ktoś ci ją pobłogosławił?
 
View previous replies…

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Zostało ono pobrane z natury
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Czy mógłbyś utworzyć osobny wątek, aby zademonstrować proces, którego używasz? Jeśli wolisz zachować swoją metodę w tajemnicy, czy mógłbyś podzielić się z nami swoimi postępami?
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Cóż, można zrozumieć, że ponieważ chcę sprzedać ten szczep w pewnym momencie, nie chcę naprawdę wyjaśniać wszystkiego, ale nadal chętnie zrobię osobny wątek na temat moich postępów. Zobaczę, ile szczegółów chcę tam umieścić!
 
Top