Cbd haszysz z kannabionidem

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
biorąc pod uwagę haszysz cbd. i jest proszek kannabionidowy.
jak mogę go sparować?
Haszysz ma twardą konsystencję. może trzeba go podgrzać? proszę każdego, kto może pomóc. dzięki
 
Solution
2 traditional kitchen pots (one smaller than the other). I put a bigger pot on the gas stove, let the tap water run halfway. when the tap water bubbles, I put a small pot in it and throw in cbd or fake hashish. it dissolves, I simply add the desired canna, it dissolves, and I mix it with real hashish. I take a small spoonful and pour it onto a plastic tray (wrap it on a foil tray to keep it fresh, it's easier to clean up the residue afterwards) press it as hard as you like (there are many ways to do this at home as well)

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Czy wiesz może, co to jest noid? Jeśli wiesz lub masz przybliżone pojęcie, przyjrzyj się dozowaniu i dozowaniu objętościowemu i przygotuj roztwór o wybranej mocy. Rozbicie haszyszu może pomóc, gdy zdecydujesz się go rozpylić.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
100g twardego afgańskiego haszyszu. Myślę, że 2g canna wystarczy. Nie wiem tylko, czy alkoholowy roztwór wchłania haszysz cbd. Może go nakłuję i pokroję na kawałki.
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Chyba źle zrozumiałem. Myślałem, że mówisz o syntetycznej marihuanie, kiedy wspomniałeś o proszku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2 tradycyjne garnki kuchenne (jeden mniejszy od drugiego). Kładę większy garnek na kuchence gazowej, pozwalam wodzie z kranu płynąć do połowy. kiedy woda z kranu bulgocze, wkładam do niego mały garnek i wrzucam cbd lub sztuczny haszysz. rozpuszcza się, po prostu dodaję pożądaną kannę, rozpuszcza się i mieszam ją z prawdziwym haszyszem. Biorę małą łyżeczkę i wylewam na plastikową tacę (owinąć folią, aby zachować świeżość, łatwiej jest później wyczyścić pozostałości), dociskam tak mocno, jak chcesz (istnieje wiele sposobów, aby zrobić to również w domu).
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Wylewam zawartość mniejszego naczynia na tacę. Mała łyżeczka jest dobra do zeskrobywania żywicy.😄
 
Top