Question Czy można coś zrobić z funkcją wyszukiwania?

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Uważam, że funkcja wyszukiwania na tej stronie jest wadliwa. Nie można wyszukiwać poniżej 4 znaków i nie można łączyć słów z myślnikami. Dlatego nazwy chemiczne i numery cas zwracają błędne wyniki, a bardzo popularne nazwy narkotyków nie mogą być wyszukiwane (lsd, lsd-25, pcp, mxe, dmt, 4-mmc, 2/3 większości cas #).
Więc jeśli ktoś zapyta: "synteza 4-mmc"
Wyszukiwanie zwraca: "Następujące słowa nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu, ponieważ są zbyt krótkie, zbyt długie lub zbyt powszechne: 4, mmc".
Następnie wyszukuje tylko "synthesis"

Jest to dla mnie bardzo problematyczne, ponieważ nie mogę wyszukiwać bardzo powszechnych informacji chemicznych. Można to jednak obejść, umieszczając zapytanie między dwoma cudzysłowami, co pokaże prawidłowy wynik. Sytuacja jest jednak bardziej dramatyczna dla każdego wyszukiwania bez odpowiedniego dużego słowa do zajęcia. Nie mogę po prostu wyszukać "dcm", "nmp" itp., a użycie ich innych nazw nie zwróci wszystkich poprawnych wyników.

Dlatego proponuję zmianę funkcji, moim zdaniem nie jest ona odpowiednia dla tej witryny, ponieważ jest tak restrykcyjna, a większość nawet nie będzie wiedziała, jak używać cudzysłowów do niektórych wyszukiwań (choć niestety nie może działać dla wszystkich).

Czy administratorzy mają zdanie na ten temat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tutaj! Tymczasowym rozwiązaniem jest skorzystanie z ulubionej wyszukiwarki i wpisanie [czegokolwiek szukasz] site: bbgate.com , co spowoduje wyszukanie tej strony zamiast całej www.
 
Top