Question Najlepsza tabletkarka i gdzie ją kupić?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szukam tabletkarki do produkcji mniej niż 10 tys. tabletek miesięcznie, ale nigdy takiej nie kupowałem, jaka jest najlepsza tabletkarka i gdzie mogę ją kupić? Opinie i doświadczenia również będą mile widziane.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Zp9 to dobry wybór. Może wyprodukować 9000-16200 tabletek na godzinę. Kup go na Alibaba i powiedz dostawcy, aby wysłał go w dwóch lub trzech przesyłkach.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Czy możesz podzielić się z nami informacjami o dostawcy
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Tania i łatwa w konfiguracji prasa.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
nie korzystaj z LFA, ich maszyny są okropne, zwłaszcza prasy stacjonarne. są dobre tylko dla mikserów. maszyny s3b z kent lub zamawianie bezpośrednio z tajwanu lub chin to najlepszy wybór. Ale jeśli chcesz wybrać TDP, polecam 1.5 lub 6s, te najlepiej sprawdzają się z kształtowanymi matrycami.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Czy kiedykolwiek dokonałeś zakupu? Jeśli tak, to gdzie?

Nie jestem zbyt przekonany do zakupów na alibaba, ponieważ mogę mieć później problemy z policją.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Używaj do tego anonimowych kont i bankowości.
Również w przypadku dostawy, używaj różnych nazw i wysyłaj sprzęt w częściach zamiennych, nie powinieneś napotkać problemów w ten sposób
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Jeśli masz możliwość posiadania surogatów na miejscu. najlepiej iść przez Chiny. podziel maszynę na 2/3 części. TDP są dość łatwe w montażu i byłoby to bardziej dyskretne. LFA współpracuje z policją, mój bliski przyjaciel miał jedną wpadkę z tą firmą kilka lat temu, kiedy kupowali 100 kg białego firmapressu (ich własnej marki spoiwo / wypełniacz do tabletek) co tydzień i zgłaszali to władzom. Z mojego własnego doświadczenia wynika, że ich wsparcie posprzedażowe nie istnieje, prawie tak jakbyś kupił bezpośrednio z Tajwanu lub Chin. możesz dostać tę samą maszynę za ułamek ceny, jeśli zamówisz ją bezpośrednio od producentów.

Jeśli wprowadzisz więcej planów bezpiecznej dostawy od źródła, myślę, że będziesz miał mniej powodów do zmartwień o LE w przyszłości niż przechodzenie przez LFA lub innego brytyjskiego sprzedawcę z bankami i informacjami o dostawie zapisanymi na ich komputerach, gotowymi do przekazania w kaprysie, gdy stary rachunek zapuka.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
100 kg firmapressu tygodniowo zamawiane przez klienta prywatnego, a nie firmę, jest dość podejrzane.
Nie mają wyjścia, muszą to zgłosić, jeśli zależy im na swoim biznesie.
Poza rodziną i może najbliższym przyjacielem, ludzi trzeba obserwować.
 
Top