Question Najlepsza synteza na dużą skalę (+100 kg) amfetaminy z P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Chcę produkować amfetaminę na skalę przemysłową z P2NP i chciałbym wiedzieć, jaka jest najlepsza droga.
dziękuję wszystkim!!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Najlepszym sposobem jest najpierw znaleźć nabywców. Jestem pewien, że nawet nie próbujesz robić skali 1 grama.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zgadzam się z tym. Nauczyłem się, że każdy chce produkować kilogramy metamfetaminy tylko po to, by uświadomić sobie: "O cholera, to nie jest tak tanie, jak myślałem, zwłaszcza że nie mam pojęcia, co próbuję zrobić i muszę stosować procedury 3 razy droższe tylko dlatego, że uważam, że najlepsza z nich jest zbyt skomplikowana".

Ludzie często ignorują również rozmiar naczynia tylko po to, by zdać sobie sprawę, że "o cholera, jeśli chcę zrobić taką i taką ilość, potrzebuję kolb o pojemności 20 litrów, które kosztują 4-10 razy więcej niż wariant o pojemności 1 litra." Dodatkowym argumentem jest "o cholera, nawet jeśli mam kolbę, potrzebuję 20-litrowego płaszcza grzewczego, który również kosztuje tyle samo".

Nie mówię, że to niemożliwe. Są ludzie, którzy to zrobili, może sam to zrobiłem? Kto wie 🤩... W każdym razie mówię tylko, że 99,9% ludzi dosłownie nie ma zasobów, aby to zrobić i najprawdopodobniej nigdy tego nie zrobi.

Chodzi mi o to, że wszyscy myślą, że zrobią kilogram amfetaminy przy pierwszym zaciągnięciu, ale w rzeczywistości żadne takie laboratorium nie istnieje bez wcześniejszego wyprodukowania niewielkich ilości i ich sprzedaży. Poważnie, albo masz pieniądze na zrobienie czegoś takiego, ale jesteś za stary i nie masz wiedzy, by nawet cieszyć się narkotykami, które produkujesz, albo nie masz pieniędzy (ponieważ wierz lub nie, musisz jeść/pić, płacić rachunki za media, samochód...) yk. Więc zaczynasz od małych ilości i powoli wspinasz się na sam szczyt. Ale bez pieniędzy nie ma laboratorium. A kiedy nie ma laboratorium? Nie ma produktu. To takie proste 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie umniejszając potęgi tajnego chemika, nie można po prostu wejść do magazynu dostawcy chemikaliów i kupić 50 litrów benzaldehydu bez zadawania pytań. Musisz mieć pozwolenie i ważne wyjaśnienie, do czego chcesz go użyć. Z biegiem czasu można się nauczyć, jak wybrnąć z tego gówna, ale tak jak powiedziałem, jeśli nie masz POJĘCIA, w co się pakujesz i robisz to, wkrótce zostaniesz przyłapany. Nawet jeśli zdecydowałeś się zrobić własny benzaldehyd z alkoholu benzylowego, to jest jeszcze gorzej, ponieważ ludzie używają go bezpośrednio do produkcji metamfetaminy. Nawet jeśli coś nie jest prekursorem, wiedzą o tym, wiedzą, do czego ludzie mogą go używać, nie są kompletnymi idiotami.

Breaking Bad to świetny serial, ale ta część dotycząca prekursorów jest eh. Powiedzmy "przesycony", żeby to lekko określić. Nie ma ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI, że wyjdziesz z beczkami kwasu fenylooctowego, jak w serialu. To fikcja. Właśnie dlatego jest to program telewizyjny. Służy rozrywce. Ale hej, jest przezabawny. Jest wystarczająco zabawny, aby to forum poszło w jego ślady lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie jest to łatwa praca, zaufaj mi, z każdym dniem jestem bardziej przekonany, że lepiej jest pracować kilka dni jako "kucharz" dla poważnej grupy niż mieć własne miejsce, jest trudniej niż ludzie myślą.
Oczywiście ciężko jest robić to w sposób profesjonalny i bezpieczny, robienie tego w sposób amatorski i pójście do więzienia jest łatwiejsze i mniej trudne, to fakt ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tak, opowiedz mi o tym.

Dopiero niedawno zacząłem doceniać nawet pracę związaną z wytwarzaniem dużych ilości czegokolwiek w laboratorium. Czy to leków, czy innych interesujących związków. To była moja prawdziwa miłość do chemii, która trzyma mnie przy życiu.

Ilekroć czuję się do dupy i chcę z niej zrezygnować, myślę o tym, jak wiele nauczyłem się po drodze i jak zasadniczo pomogło mi to w zdobyciu wiedzy na temat chemii jako całości. W końcu dotarłem do punktu w moim życiu, w którym to już nie działało. Nie miało to nic wspólnego z narkotykami. Nagle zostałem otoczony przez wspaniałych ludzi w cudownym laboratorium z cudowną pasją. Zdałem sobie sprawę, że to, co robię, nie jest już tylko projektem lub poświęceniem, ale prawdziwymi badaniami nad rzadkimi związkami, o których wielu nigdy nawet nie słyszało ani nie widziało na własne oczy.

Chciałbym, aby to, co robimy, nie było ograniczane przez bezsensowne zasady i ograniczenia. Chciałbym, żebyśmy nie byli cenzurowani w mówieniu tego, co chcemy, robieniu tego, co chcemy, braniu tego, co chcemy. Nie jestem anarchistą. Nie wierzę, że powinniśmy zabijać się nawzajem z powodu błahostek. Ale wierzę w prawdziwą wolność. Niektórzy ludzie, których znam i niektórzy na forum BB wydają mi się naprawdę utalentowanymi jednostkami. Pomyślmy o tym. Wszyscy pracujemy w ograniczonym środowisku, w którym jesteśmy stale monitorowani pod kątem tego, co robimy. Mimo to wciąż udaje nam się syntetyzować związki niespotykane wcześniej w laboratoriach finansowanych przez rząd, które często mają trudności z zrobieniem tego samodzielnie (mówię to na podstawie osobistych doświadczeń).

Chciałbym, aby nadszedł dzień, w którym zatrzymamy to szaleństwo i zrozumiemy, że związek między ludźmi a narkotykami może istnieć w symbiozie bez niepotrzebnej przemocy.

Byłem chemikiem, zanim zająłem się narkotykami. Ale tak naprawdę zacząłem żyć tym niesamowitym życiem pełnym przygód i miłości dopiero wtedy, gdy zacząłem produkować narkotyki. Jeśli jestem w stanie stworzyć związek, nie krzywdząc siebie ani innych. Jestem jego właścicielem. Bez względu na to, co mi mówisz i jak próbujesz wmanewrować mnie w swoją bzdurną historię o tym, jak zniszczyłem ludziom życie. Wiesz, co widzę? Rzeczywistych, prawdziwych ludzi patrzących mi prosto w oczy, dziękujących mi za to, że pozwoliłem im tego doświadczyć. Pozwoliłem im doświadczyć miłości i uczucia prawdziwego szczęścia. W bezpieczny sposób, nie robiąc sobie krzywdy nieczystymi, gównianymi narkotykami, które widzieli przed pojawieniem się mojego produktu na ulicach.

Pieprzyć wojnę z narkotykami. Jebać organy ścigania i każdego funkcjonariusza wspierającego to gówno. Żyjcie wolni ludzie. Nie dajcie się nikomu oszukać, że jest inaczej.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Pięknie wyrażone, mój przyjacielu.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Najlepszym sposobem jest bezpośredni zakup (p2np)
Mogę zapewnić wysokiej jakości p2np
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Odkąd spieprzyłem dużą syntezę, aby uzyskać 100 kg produktu, robię 5-10 razy mniejszą, ponieważ miałem problemy z temperaturą / reakcją i od dziś płaczę z powodu tak dużej ilości utraconych chemikaliów :(
 
Top