Question Testowanie odczynników benzo

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Jaka jest najlepsza metoda testowania, aby sprawdzić obecność alprazolamu w tabletkach, które kupuję na ciemnych rynkach? Znam kilka rodzajów testów, ale nigdy nie korzystałem z żadnego z nich. Widzę, że istnieją zestawy oferowane online, takie jak testourpoison.com, ale miałem nadzieję, że ktoś z was, mądrych psychonautów, mógłby pokierować mnie we właściwym kierunku. Chciałbym zakupić niezbędne chemikalia potrzebne do konkretnych testów, a nie kupować gotowy zestaw. Kupię zestaw, jeśli będę musiał, ale nie miałbym problemu z samodzielnym wykonaniem testu od podstaw.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Możesz przetestować swój benzo na obecność fentanylu w domu za pomocą paska testowego fentanylu. Ale w przypadku innych benzo, takich jak RC, nie można tego zrobić w domu za pomocą zestawu testowego. Najbezpieczniejszą opcją jest spektrometr Ramana. Ale myślę, że nie masz pieniędzy, aby go kupić, to bardzo droga rzecz. Inną opcją jest test laboratoryjny, ale to też jest drogie. Najtańszą i najbezpieczniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest kupienie go od znajomego, który ma go z przepisu lekarza.
 
Top