Question Sterydy anaboliczno-androgenne (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ponieważ jest to forum z wieloma chemikami i profesjonalistami, myślę, że temat AAS nie powinien być niedoceniany. Zauważyłem tutaj tylko jeden post na ten temat.
Czy ktoś ma doświadczenie z podziemnym laboratorium AAS? Z procesem gotowania, kontrolą jakości lub "markami"? Jestem pewien, że moglibyśmy sobie pomóc.
Zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami i doświadczeniami w tym wątku.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
tak, to bardzo łatwy proces, po pierwszemusisz zaopatrzyć się w surowce z Chin
test. enanthate jest tym, co chcesz uzyskać jako pierwsze i ok. 75% spożycia przez użytkowników sterydów. 95%
międzymięśniowych sterydów do wstrzykiwań jest gotowanych prawie tak samo jak siebie nawzajem z niewielką ilością benzonianu benzylu, alkohol benzylowy jest dodawany do każdego litra w tej samej ilości
za każdym razem, ponieważ jest używany do zatrzymania czegokolwiek rosnącego w roztworach, gdy są butelkowane do użycia (tj. bakterie)
będziesz potrzebować kolby Buchnera, pompy próżniowej, ceramicznych lub plastikowych lejków filtracyjnych, bibuły filtracyjnej do lejków, które będą filtrować olej do ludzkiej klasy do wstrzykiwań, która jest czymś w rodzaju.02 um bibuła filtracyjna, w zależności od ilości, które będziesz wytwarzać, będzie zależeć od tego, jak duży lejek i buchener będziesz potrzebować, znalazłem gotowanie w stali nierdzewnej, aby być w porządku, możesz mieszać za pomocą przyborów kuchennych, trzepaczki i wybranego źródła ciepła, indukcyjna płyta grzejna jest dobrym tanim przenośnym urządzeniem do gotowania, duża miska ze stali nierdzewnej z płaskim dnem, aby zetknąć się z większością lub całą powierzchnią indukcyjną na kuchence, kuchenka indukcyjna będzie działać tylko z olejem w misce przed włączeniem ogrzewania. Surowce można dodawać do oleju w tym samym czasie, a także oba benzyle.
daj mi znać, jeśli chcesz pójść dalej z tą metodą, a resztę napiszę później.
 
Top