Question Konsystencja oleju amfetaminowego

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Zrobiłem wczoraj mały eksperyment.

Otworzyłem destylowany olej amfetaminowy, co przez to rozumiem.

Wlałem olej amfetaminowy do dużej zlewki, umieściłem ją pod dymem i zacząłem destylować ipa.

Temperatura wrzenia zaczęła się od ~84c, a kiedy przekroczyła 90, zatrzymałem się, gdy cała ipa wyparowała.

Mam pytanie, konsystencja amfetaminy jest jak suryp i bardzo lepka.

Kolor zmienił się z jasno przezroczystego żółtego do bardzo ciemnego dębowego whisky.

Czy ktoś, kto ma doświadczenie z destylowanym próżniowo olejem amfetaminowym, powiedziałby, że brzmi to w porządku?

Pozdrawiam
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Prawdopodobnie masz na myśli brudną bazę amfetaminy w alkoholu izopropylowym.
Jeśli usunąłeś ips+aminę po reakcji i po prostu odparowałeś ips, masz brudną bazę.

Oczywiście, jeśli otrzymałeś sole amfetaminy, to większość brudu pozostała w alkoholu i acetonie.

Aby uzyskać destylowaną bazę, należy destylować bazę frakcyjnie. Olej amfetaminowy można destylować z parą wodną.
Jeśli nie masz dokładnego sprzętu do destylacji frakcyjnej, ale chcesz uzyskać czysty olej o zawartości amfetaminy bliskiej 100%, musisz rozpuścić brudny olej w wodzie i uzyskać poziom pH 5,5-6, a następnie spłukać niepolarnym rozpuszczalnikiem. Następnie alkalizujemy i wybieramy olej, ekstrahujemy i odparowujemy ekstrahent.
Połącz cały olej i destyluj za pomocą pary wodnej lub próżni.
Dlaczego przeprowadzamy ekstrakcję kwasowo-zasadową?
Ponieważ baza zawiera nie tylko olej amfetaminowy, ale także inne oleje, które będą destylowane razem z olejem A, w rezultacie otrzymasz rafinowane zanieczyszczenia i trochę amfetaminy, a skład oleju nie będzie odpowiadał pożądanej czystości.
Najczystszą bazą amfetaminy jest prawie przezroczysty olej o lekkim rybim zapachu.
Wszystkie inne zapachy, jeśli są obecne, to rozkład produktu lub zanieczyszczenia.
Nie przechowuj oleju amfetaminowego na powietrzu, w powietrzu utlenia się do węglanu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Podwajam to, co Hank powiedział o kolorze, zajęło mi sporo czasu, aby uzyskać stosunkowo czystą amfetaminę, destylując olej dwukrotnie, a kolor jest biały / przezroczysty. Nie mogę nawet znaleźć w nim nic żółtego.

Do destylacji olejków krótka ścieżka jest świetna, wcześniej używałem chłodnicy powietrza, ponieważ temperatura pokojowa jest więcej niż wystarczająca do kondensacji oparów olejków. Im większy sprzęt, tym większe straty, chyba że oczywiście robisz kilogramy oleju A. Jako przykład marnotrawstwa, raz destylowałem około 40 ml oleju z kolby o pojemności 1 l, opróżniłem ją do ostatniej kropli i pomyślałem, że mogę ją przepłukać kwaśnymi napojami, aby nie marnować oleju przyklejonego do ścianek. Wypiłem około 1/3 i miałem bardzo silny przypływ, w zasadzie za dużo w każdym znaczeniu tego słowa.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Dziękuję za odpowiedź, bardzo rozbudowana, doceniam to.

Mam dostęp do destylacji frakcyjnej z próżnią, ale przypadkowo zepsułem chłodnicę Liebeg, więc czekam na nową.

Powodem tego jest to, że chciałem zobaczyć, co się stanie, jeśli będę destylować w otwartym pojemniku, w porównaniu do destylacji próżniowej.

Pozdrawiam
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Czy używasz Liebega z próżniowym claisenem na końcu? Jeśli tak, długość kolumny może być zbyt duża. Oleje lotne dobrze destylują przy krótkiej ścieżce.
 
Top