Looking for a vendor Amfetamina

Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, szukam osoby, która może mi pomóc w produkcji amfetaminy, mogę zapłacić za nauczanie, kto powie mi, jak zacząć to robić od pierwszego kroku do końca.

Dzięki!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jeśli ktoś przyjąłby od ciebie pieniądze, stanowiłoby to spisek mający na celu produkcję substancji kontrolowanych.
Strony takie jak; Erowid, rhodium archives, the hive archives, drugs-forum, the vespiary, science madness i tutaj mają mnóstwo zasobów i metod. To zły pomysł i niedozwolone w większości miejsc, aby karmić osobę łyżeczką, ponieważ nie włożyłeś wystarczająco dużo wysiłku, aby zrozumieć nieodłączne niebezpieczeństwa. Ludzie odpowiedzą na twoje pytania za darmo, ale musisz sam poszukać odpowiedzi. W sekcji wideo na tej stronie znajdują się filmy dotyczące syntezy amfetaminy. Powodzenia 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kiedy przeczytałem pierwszą linijkę, byłem smutny, widząc, że jest to po prostu strona jak wszystkie inne w zły sposób. Ale kontynuowałem czytanie i wiem, że to najlepsze miejsce. Dzięki za zaproszenie
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Uwierzę, gdy to zobaczę. Ze wszystkich osób, którym pomogłem, garstka zaoferowała pieniądze, a dokładnie 1 faktycznie poszła i wysłała mi coś za mój czas i wysiłek. Radzę każdemu, kto akceptuje tego rodzaju ustalenia, aby poprosił o płatność z góry.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Przepraszam, akceptuję płatności tylko w Sudafed, czy masz już swoje 2 pudełka w tym roku? Jadę autobusem do apteki, masz identyfikator?
 
Top