Question O Crystal Meth Reaction

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich,

Próbuję zrobić metę metodą Shake'n Bake. Próbowałem to zrobić kilka razy. Ale zawsze jest problem z reakcją. Reakcja nigdy nie zachodzi. Nie wiem dlaczego?

Moja metoda polega na. Dodanie azotanu amonu (jedna filiżanka) i tabletek pseudoefedryny (3 do 4 opakowań), a następnie zalanie benzenem lub etanolem.

Niestety nie mam żadnej z tych rzeczy w moim mieście; paliwo Coleman lub płyn rozruchowy.

Następnie dodaję jeden pasek litu. I ług (1/4 szklanki). Ale wiem, że reakcja rozpoczyna się natychmiast. Ale w moim przypadku tak się nie dzieje. Nic się nie dzieje, więc muszę wiedzieć, w czym tkwi problem! Odkąd pierwszy raz przeprowadziłem reakcję. Zadziałało!!! Używałem wtedy Kerosone.

Wypaliłem proszek po prostu umieszczając garnek w zamrażarce bez użycia gazu HCL. Po przefiltrowaniu tylko ciecz.

Podsumowując, moje pytanie brzmi: jak reakcja się powtórzy, używając tylko moich ograniczonych, słabych narzędzi lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Cóż, potrzebujesz rozpuszczalnika węglowodorowego, takiego jak Coleman / toluen / ksylen / kerozyna. Kiedy meta jest oparta na NaOH w butelce, chce przejść do rozpuszczalnika węglowodorowego, nie przejdzie do etanolu. Nigdy nie używałem benzenu, więc nie wiem o tym, ale pamiętaj, że nawet niewielka ilość wody w butelce reakcyjnej może zatrzymać reakcję.Zawsze upewnij się, że wybrany rozpuszczalnik jest suchy, jak to możliwe, zarówno gaz amoniakalny, jak i NaOH w butelce są zasadowe, gdy ciśnienie w butelce wzrośnie, spowoduje to podstawienie efedryny hcl do wolnej zasady efedryny, więc reakcja może mieć miejsce. trzymałbym się nafty. próbowałeś płynu do zapalniczek zippo jest to prawdopodobnie najbardziej dostępny rozpuszczalnik w większości krajów.

Należy pamiętać, że korzystanie ze sklepu z narzędziami jako źródła rozpuszczalników i kwasów może prowadzić do niskiej jakości produktu. Wstrząsanie i pieczenie to metoda, która może potencjalnie powodować zanieczyszczenie produktu. Jeśli masz dobre źródło efedryny, spróbuj zamiast tego klasycznej reakcji brzozowej poprzez kondensację bezwodnego amoniaku. Będzie to znacznie czystszy produkt niż s / b kiedykolwiek mógłby
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Metoda, o której wspomniałeś, jest okropna i raczej nie zadziała. Czy masz link do rzeczywistej metody? Jeśli nie wyodrębnisz tych tabletek, cała zawarta w nich skrobia zabrudzi całość. Czytałem 100 różnych metod i żadna z nich nie była tak tajna. Zamierzam zanotować, jak otruć znajomych nieprzereagowanym Sudafedem i litem 😅. Widziałem, że ten wątek jest stary, ale już na niego odpowiedziałem, więc musiałem go kontynuować. Mój 😞
 
Top