Question Informacje o 4MMC i 3MMC

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
On ludzie,

Rozmawiałem przez chwilę z kilkoma osobami na forum narkotykowym o 4MMC. Rozmawialiśmy o cenach i o tym, jak bardzo lubią 4MMC, ale nigdzie nie można go znaleźć w ich regionie.
Moje pytanie brzmi teraz; z syntezą na tym forum, która jest używana do produkcji mefedronu (4MMC, MMCAT, MIAUW, DRONE), czy tworzysz oldschoolowy mefedron, który został wyprodukowany w 2012 roku, czy jest to inny wariant. Pytam o to, ponieważ bardzo by im się spodobało, gdyby mogli znaleźć 4MMC z tamtych czasów na rynku, ale nigdzie go nie ma. Ludzie, którzy mówią, że sprzedają 4MMC, w rzeczywistości sprzedają 3MMC.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ 4MMC i 3MMC są zakazane, ale dlaczego tylko jeden z nich jest naprawdę na rynku, a nie oba. Znam różnicę w euforii, ale nie ma dużej różnicy w syntezie, czy się mylę? Więc jaki jest tego powód.

Czy ktoś mógłby mnie o tym poinformować

Dzięki
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
nie ma wątpliwości, że słowo w sądzie jest ważniejsze niż dowód w sprawie
na produkcję leków masz od 3 lat minimum max 15 lat
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Co ty do cholery mówisz? W jakim filmowym języku mówisz. To nie jest odpowiedź/informacja, której szukam. Każdemu, kto produkuje narkotyki, nie trzeba przypominać o wyrokach więzienia, które może dostać. Myślę, że jesteś na niewłaściwym forum.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Nie ma "oldschoolowego" 4-mmc. Molekuła jest taka sama, po prostu przed zakazem była tworzona przez prawdziwych chemików, którzy mieli standardy i etykę. Po zakazie zorganizowana przestępczość przejęła część produkcyjną i wszystko, czego chcą, to zysk, dlatego istnieje stary i nowy meph
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Chińczycy na początku nie wiedzieli, czy ich produkt ma jakiekolwiek działanie, często był zanieczyszczony metyloaminą i innymi zanieczyszczeniami, teraz można uzyskać czysty produkt, dbając o jakość samodzielnie, duże zorganizowane grupy mają to w dupie i liczą się pieniądze.
 
Top