Looking for a vendor Początek... Ale wciąż potrzebuję pomocy

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kupiłem więc pełny zestaw do destylacji i mam teraz cały główny sprzęt potrzebny do rozpoczęcia eksperymentów, ale wciąż nie wiem, od czego zacząć. Czy powinienem spróbować P2NP---->P2P------>Meth?

A może powinienem najpierw spróbować zsyntetyzować coś w rodzaju Mefedronu?

Czy ktoś mógłby podać mi jakiś solidny prekursor, który pozwoli mi podążać we właściwym kierunku lub czy ktoś ma dobrą metodę wytwarzania nitroetanu?

Mam pewność, że postępuję zgodnie z dobrze napisanymi instrukcjami i przewodnikami wideo, jeśli ktoś może pomóc bratu!?? Rozpaczliwie potrzebuję dalszego doświadczenia w chemii.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Ktoś?

Naprawdę chcę nauczyć się robić coś użytecznego, co nie jest zbyt skomplikowane lub coś, z czego mogę czerpać jakieś zyski.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Witam. Przepraszam za długą odpowiedź. Polecam zacząć od 4-MMC, ponieważ jest to dość łatwa synteza i ma dobrą wydajność, tania w produkcji. Jakie masz prekursory? Możesz otworzyć Listing i poszukać tego, czego potrzebujesz.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Dzięki za odpowiedź G.
Z pewnością jestem zainteresowany produkcją 4-mmc, ale chcę sam zrobić 4-metylopropiofenon zamiast kupować go online.

Mam również pytanie dotyczące tego prekursora, czy 2-jodo-4-metylopropiofenon jest zasadniczo taki sam jak 2-bromo-4-metylopropiofenon i czy można go użyć do uzyskania 4-mmc?

Wkrótce podążę za przewodnikiem wideo dotyczącym 2-jodo-metylopropiofenonu i dam znać, jak mi idzie.

Dzięki stary
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tak, tylko inny halogen, reakcja taka sama (mechanizm). Teoretycznie jod powinien być lepszy do tej reakcji.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Taniej kupić niż wyprodukować. Jeśli robisz to taniej niż sprzedajesz, potrzebujesz specjalnego sprzętu przemysłowego.
Tak, ale jodoketon jest bardziej niestabilny podczas przechowywania, z tej samej ilości jodoketonu uzyskuje się mniejszą wydajność niż z bromoketonu (obliczenia molowe). No i cena jest wyższa.
Tam wszystko jest proste, najważniejsze jest dobre oddzielenie proszku miedzi na końcu reakcji.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jeśli jesteś w USA, mam rynek dla CAS#96-48-0 około 2200 litrów miesięcznie i listę oczekujących 5k litrów w tym momencie. Jeśli mógłbyś to zrobić dla nas w USA, szybko staniesz się bardzo bogatym człowiekiem.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc jest bardzo łatwy do wykonania bez specjalnego sprzętu 2-jodo-4-metylopropiofenon Można go zrobić w kuchence mikrofalowej i 4mmc w butelkach po winie, co jest prawdziwym przełomem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myślę, że mówimy o dwóch różnych rzeczach. Ja mówię o GBL.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Wiem, że można to zrobić za pomocą gabba, suplementu dostępnego bez recepty.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy wiesz może jak to zrobić, jakiej jakości jest to produkt, czy jesteś w USA? W tej chwili mogę dostać wszystko, co chcę, z wyjątkiem tego.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Przesłałem ci syntezę, jeśli zostanie przeprowadzona prawidłowo, otrzymasz gładki produkt bez chemicznego zapachu. Tylko słony.
 
Top