Question Kilka pytań dotyczących kokainy i sposobu jej cięcia

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Cześć,
to mój pierwszy post i mam nadzieję, że nie zawiodłem, ponieważ na to pytanie udzielono już odpowiedzi gdzie indziej. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i ogólnie za to forum, to prawdziwa przyjemność przeglądać wszystkie te wysokiej jakości treści tutaj na forum!

A teraz moje pytanie/problem. Na szczęście ja i moi przyjaciele byliśmy w stanie zobaczyć i używać kokainy w Kolumbii, naprawdę dobrej kokainy z wiarygodnego źródła. Jestem bardziej okazjonalnym użytkownikiem kokainy i używam tylko bardzo dobrej kokainy jak na europejskie standardy. Zanim odwiedziłem Kolumbię, tak zwana "rybia łuska" była moim faworytem, wyglądała soczyście i każdy test, który przeprowadziłem (szybkie testy, a także kontrola energii) powiedział mi, że jest bardzo czysta (wysłałem próbki kontroli energii, które zawierały 85-95% kokainy bez żadnych cięć - przynajmniej żadnych aktywnych lub znanych cięć). Byłem bardzo zadowolony, podobnie jak moi klienci i wszyscy inni z jakości.

Jednak w Kolumbii widzieliśmy również kokainę z rybią łuską, ale to, co naprawdę zwróciło moją uwagę, to bardziej matowa kokaina, która nie wyglądała tak bardzo jak rybia łuska. Jej haj był o wiele czystszy. Mamy kolumbijskiego przyjaciela, który nie zajmuje się biznesem, ale twierdzi, że istnieje różnica, która dotyczy głównie europejskiej kokainy (lub ogólnie każdej eksportowanej kokainy). Naprawdę nie chciałem w to wierzyć, chociaż wiedziałem, że coś jest na rzeczy.

Kilka dni temu szukałem informacji na ten temat i znalazłem sprzedawcę w Wielkiej Brytanii, który dokładnie sprzedaje towar, który wydaje się być cięty. Nazywa to "imitacjami", powinni zrobić kokainę podobną do rybiej łuski, którą każdy chce mieć, a także ma takie same efekty + może zwiększyć haj. Ponadto promują go jako niewykrywalny przez kontrolę energii, a po umyciu powinno pozostać 80-90% całego produktu, jeśli zostanie pocięty 1: 1. Oferują również coś o nazwie supermix. I wiele innych cięć, aby zmanipulować optykę kokainy do bardziej preferowanego w Europie stylu.

Daliśmy baserom trochę naszego niepociętego towaru, byli zszokowani i powiedzieli nam, że od dawna nie mieli tak czystego haju. Moje pytania brzmią więc następująco:

Czy ktoś ma pojęcie, czego dokładnie używają do cięcia?
Jak uzyskują efekt rybiej łuski?
Jak to możliwe, że pranie kokainowe nie wypłukuje z niego tej łuski?
Dlaczego kontrola energii nie może tego wykryć?

A może jestem po prostu idiotą? Mam nadzieję, że nie, ale może wy mi powiecie haha

Z pozdrowieniami, czarodziej
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Cześć
Domyślam się jakiej substancji używają, ale nie chcę tu pisać, żeby promować tę metodę. Nie ma substancji nieorganicznych, które mają działanie stymulujące i których nie można wykryć za pomocą nowoczesnego sprzętu analitycznego, takiego jak GC-MS. Prawdopodobnie ten sprzedawca kłamie.
przez prasowanie chlorowodorku kokainy w proszku
substancji o takich samych właściwościach chemicznych.
Co to jest kontrola energii?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Dzięki za wszystkie uwagi, naprawdę to doceniam!

Mam też pewien pomysł, który chciałbym ci przekazać. Chciałbym poznać Twoją opinię!


Też się nad tym zastanawiałem.


Czy samo wywieranie nacisku wystarczy? Widziałem źle sprasowaną kokainę, która była solidna, ale nie miała tekstury łupków/łusek rybich.


Jest to jedna z najpopularniejszych usług w Europie do sprawdzania narkotyków. Zobacz więcej tutaj -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Znam je =) To laboratorium znajduje się na liście zalecanych laboratoriów (sekcja Analitycal Chem).
Tak, w przypadku, gdy ta koka jest wystarczająco czysta lub rekrystalizowana w produkcji
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Widziałem wiele czystych kokain 95%+ bez wyglądu rybiej łuski, myślę, że zależy to od procesu formowania. Kiedy krystalizuje się sól kokainy, dłuższy czas chłodzenia daje taki wygląd, jak sądzę. To tylko moja sugestia.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Jaki powinien być czas chłodzenia po prasowaniu? W formie z rozpuszczalnikiem przed procesem suszenia?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Halo, co masz na myśli? Przykro mi, ale nie do końca rozumiem, o co chcesz zapytać.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Mam na myśli rekrystalizację, aby uzyskać wygląd rybiej łuski. Jeśli mam rekrystalizować, to po jakim czasie chłodzenia?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nie trzeba go podgrzewać.
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, możesz wysłać mi wiadomość w DM, jak zachować wygląd rybiej łuski podczas cięcia?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Polityka BB Forum jest sprzeczna z wszelkimi wycinkami. Eksperci nie udzielają takich porad. Sprzedają czysty produkt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To interesujące pojęcie i konkurencyjne do teorii, którą uznałem za prawdziwą, ale wartość twojej teorii leży w solidnej fizyce. Podobnie jak w przypadku wyżarzania stali, powolne schładzanie dałoby czas cząsteczkom na normalizację i wykluczenie wad, takich jak brakujące cząsteczki w strukturze sieci. Bardziej jednolita struktura krystaliczna miałaby oczywiście bardziej błyszczący wygląd. Zastanawiałem się nad tym już od jakiegoś czasu. Po przeczytaniu o reakcjach, w których pośredniczą mikrofale oraz dipolarnych oscylacjach i wyrównaniu spowodowanym promieniowaniem mikrofalowym... gdybym na sekundę podpalił kokainę, podświetlając dipolarną orientację wszystkich cząsteczek, czy nie sprawiłoby to, że wyglądałaby niesamowicie krystalicznie i błyszcząco?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Brzmi jak science fiction (o kokainie). =)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Lubię dobre teorie spiskowe
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Zrozumiałem twój pomysł, ale jestem prawie pewien, że nie zadziała tak, jak chcesz.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Racja. Ponieważ mikrofale oscylują z prędkością 900-2500 razy na sekundę, a próba zatrzymania molekuł nie jest nawet wyobrażalna, ale co z polem elektromagnetycznym, które nie oscyluje? Gdybym myślał, że to wykonalne, już bym tego spróbował. Mikrofale mogą przeprowadzać imponujące reakcje i 5 razy szybciej, ale problem polega na tym, że trzeba mieć specjalną kuchenkę mikrofalową. Większość mikrofalówek, jeśli ustawisz je na 60% mocy, zamiast mikrofalówki o mocy 1200 W emitującej 720 W, po prostu ją cyklicznie, 100% mocy przez 6 sekund, a następnie wyłącza na 4. To wcale nie działa dobrze, może mógłbyś umieścić reostat lub zmienny rezystor / potencjometr na magnetronie, ale jeśli zamierzasz zrobić to wszystko, możesz to zrobić.
równie dobrze użyć oscyloskopu i op i dzięki temu zmniejszyć
częstotliwość do 900 Hz i wyeliminować reostat. Prawdopodobnie wstrzymam się, aż poznam trochę konwencjonalnej chemii, aby to zrobić
Rzeczą, o której nie wspomniałem, jest konkurencyjna teoria na temat połysku kokainy. Chodzi o to, że wodór, choć jest gazem, jest metalem. Znajduje się wraz z metalami alkalicznymi w układzie okresowym. Niedawno naukowcy stworzyli pierwiastkowy wodór metaliczny, ściskając go w diamentowym imadle i teoretyzując, że gazowe olbrzymy mają w środku ciekły i stały wodór metaliczny. Metal jest błyszczący, ale jeśli zmienisz jony H+ (PH, ALE NIE WODĘ), to C-hcl pozostanie zdysocjowany jako kokaina 1+, H+, OH- i Cl-, przez co nie będzie halogenkiem metalu i nie będzie miał właściwości metalu w warunkach atmosferycznych. 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Dzięki. Brzmi nawet logicznie dla kogoś takiego jak ja, kto nie jest zbytnio zainteresowany chemią.
 
Top