6-monoacetylomorfina

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hej, mam trochę morfiny, kwasu octowego i H2SO4.

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak z tego zrobić 6-mam?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Kwas octowy nie jest środkiem acylującym, należy najpierw wytworzyć z niego bezwodnik.
Dlaczego 6-MAM? Nie masz wystarczającej ilości kwasu dla dwóch grup, aby stworzyć Heroinę?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
Czy 6-MAM nie jest tym, co jest głównie odpowiedzialne za efekty heroiny?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Nie chodzi o ilość produktów, bardziej o ich jakość.
Nie chcę acetylować zarówno 3, jak i 6 pozycji. Do acetylowania tylko 6. pozycji potrzebny jest lodowaty kwas octowy.

Bezwodnik octowy jest wystarczająco silny, aby acetylować obie pozycje i stworzyć diamorfinę, ale 6-mam jest znacznie silniejszy niż heroina.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
6-monoacetylomorfina jest 30 razy silniejsza niż diacetylomorfina...

Myślę, że to ta sama synteza, ale z użyciem lodowatego kwasu octowego zamiast bezwodnika octowego...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@RegulierTier, 30% mocniej, nie 30 razy.
Skąd masz te informacje? Nie wierz we wszystko, co czytasz na Wikipedii, jeśli nie ma linków do wiarygodnych źródeł.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Niemniej jednak uważam, że dobrym pomysłem jest zrobienie bezpośrednio 6-mam, jeśli masz farmaceutyczną morfinę, zamiast robić diamorfinę... 🤷

Jest silniejszy, a lodowaty kwas octowy jest łatwiejszy do zdobycia, ponieważ nie jest substancją kontrolowaną ani zakazaną, jak bezwodnik octowy w większości krajów.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Chciałbym spróbować Diacetyl-N-Phenethylnormorphine ;)
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Z tego, co wiem, lodowaty a.a. wytwarza smołę, a do uzyskania białego produktu azjatyckiego należy użyć bezwodnika octowego... siarczanu sodu w mieszance i podgrzewać z kondensatorem wodnym na górze przez kilka godzin. Powinny być informacje w literaturze na tej stronie. Synteza aspiryny jest taka sama, również 5 kropli stężonego kwasu sulferowego katalizuje i rozpoczyna reakcję. Siarczyn pochłania wodę, która nie jest pożądana w reakcji, ale również H20 jest produktem ubocznym. Ula i niebieskie światło ma więcej informacji.
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Smoła jest produkowana przez acetylowanie surowego opium, stąd obecność innych acetylowanych alkaloidów, takich jak noscapina itp. Ponadto w sieci pojawiły się błędne lub raczej niejednoznaczne informacje na temat 6 mam lub 3 mam lub czegokolwiek innego, Glacial Acetic nie wytwarza silniejszego produktu niż czysty bezwodnik octowy, ponieważ Glacial zawiera wodę, a wszyscy wiemy, że woda psuje reakcje. Tak więc lodowaty może wytworzyć być może kompletną syntezę słabszego MAM, ale AA przynosi około 50/50 lub coś mniejszego i silniejszego. Niemal niemożliwe jest wykluczenie całej wilgoci z morfu lub kloroformu itp., nie mówiąc już o izolowaniu reakcji w celu wykluczenia powietrza/wilgoci, więc otrzymujesz średnio mieszankę 50/50. Przez jakiś czas nie mogłem się pogodzić z kwestią 6 - 3, ale glacial nie jest drogą do lepszego produktu.
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nie znam tych informacji na temat 6-mam, ale jest to niekompletna reakcja z a. I nie powinieneś myśleć, że jest 30x silniejszy, gdy jest niekompletnym produktem reakcji... więc trochę badań, czy możesz oszczędzić więcej? DM?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Jest ono o 30% mocniejsze... Poszperaj trochę.
6-mam jest jednym z trzech metabolitów heroiny (diacetylomorfiny).
W twoim ciele grupy acetylowe zostały odłączone, jedna po drugiej.
Jednym z produktów jest 6-mam, a drugim 3-mam. 3-mam jest nieaktywny, ale 6-mam jest znacznie silniejszy niż morfina ze względu na wysoką lipofilność.
10% tego będzie metabolizowane do Morfiny-6-Glukuronidu, który również jest aktywny, a 55%-75% jest metabolizowane do Morfiny-3-Glukuronidu, który jest nieaktywny...

Dlatego sensowne jest produkowanie i spożywanie 6-mam zamiast diacetylomorfiny.
Argument "to niekompletna reakcja" nie ma żadnego sensu... W tym przypadku mądrzej byłoby przeprowadzić tę "niekompletną" reakcję...
 
Top