5cladba kit , informacje pomocnicze

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
SECATNo83u

Czy ktoś wie, jaka substancja powstaje z powyższej receptury i jej syntezy? analizowane w laboratorium?


Czy ktoś zna wzór chemiczny produktu końcowego lub jego nazwę?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Wiem, że to 5cladba, czy możesz podzielić się filmem z syntetyczną ścieżką lub doświadczeniem na forum? thx
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Próbowałem tego raz i nie miałem szczęścia, ale to jest to, co dał mi dostawca! ZNOWU JAKOŚ MI SIĘ NIE UDAŁO I NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO.

*********************************
!!!! NIE TRAKTUJ TEGO JAKO PEWNEJ PORADY. PO PROSTU DZIELĘ SIĘ TYM, CO DAŁ MI DOSTAWCA I NIE WYSZŁO DOBRZE ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!!
**********************************

Główny materiał 1 kg Nie jestem pewien, co to jest.
DMF CAS 68-12-2 3L
850g węglanu potasu CAS 584-08-7
5bromo-1penten 500g
Krok 1
Umieść DMF w maszynie i zacznij mieszać, a następnie włóż cały główny materiał.
minut, włóż 850 g węglanu potasu i włącz ogrzewanie, utrzymuj szybkość ogrzewania
przy 300-380 Wyłącz ogrzewanie po osiągnięciu 55 stopni.
PS: Węglan potasu nie opadnie na dno, jeśli zareaguje wystarczająco.
Krok 2
Mieszaj przez minutę i powoli dodawaj bromopenten kropla po kropli, w tym czasie temperatura będzie powoli wzrastać.
temperatura będzie powoli wzrastać.
Krok 3
Gdy bromopenten zostanie całkowicie dodany. Obserwuj temperaturę w maszynie i włącz ogrzewanie.
Utrzymywanie temperatury na poziomie 85-90 stopni przez 3 do 4 godzin.
Krok 4
Wyłącz ogrzewanie po 3 do 4 godzinach i poczekaj, aż ostygnie do temperatury pokojowej.
Jeśli chcesz go szybko schłodzić, wypełnij go kostkami lodu.
Krok 5
Węglan potasu należy całkowicie zmyć, w przeciwnym razie czystość gotowego produktu zostanie zmniejszona.
Węglan potasu jest rozpuszczalny w wodzie. Neutralny, co wskazuje, że cały węglan potasu został już rozpuszczony w wodzie.
węglan potasu został już wypłukany przez wodę.
Przygotuj wodę lodową (4-5 razy DMF) w pojemniku, woda lodowa oznacza kruszony lód z wodą o niskiej temperaturze poniżej 20 stopni.
woda o niskiej temperaturze poniżej 20 stopni, schłodzoną ciecz reakcyjną powoli wlać do wody z lodem.
Powoli zacznie się oddzielać biały lub lekko żółty kolor.
30 minut po umieszczeniu całej schłodzonej cieczy reakcyjnej w lodowatej wodzie, powoli mieszaj z prędkością 100 rolek na 2 minuty.
100 rolek na 2 minuty Powtórz ten proces trzy razy, aż PH wody płuczącej wyniesie 7 lub
Następnie przefiltrować ciało stałe. biały proszek placek filtracyjny jest gotowym produktem.
Krok 6
Wysuszyć ciało stałe, można je suszyć na powietrzu w naturalnej temperaturze
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Po pierwsze, stosunek materiałów jest nieprawidłowy. Pierwszym krokiem jest uporządkowanie materiałów.
Po drugie, prędkość maszyny i temperatura muszą się zgadzać. Jakie są obroty mieszalnika? Kontrola temperatury wiąże się ze zmiennym procesem.
Podczas suszenia produktów temperatura topnienia produktu wynosi 45 stopni i nie można go podgrzać i wysuszyć.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Dostawca nie dostarcza prawidłowej receptury.
I nie może śledzić całego procesu produkcji?
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Kupiłem je od TGRC. Mam teraz nową metodę. Kto sprzedaje zestawy? Zawsze jestem chętny na więcej.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
William pomaga mi ukończyć ten zestaw. Mam wszystkie jego instrukcje i nowy zestaw na początek. Uwielbiam to forum, ponieważ wszyscy mnie wspierają. Bardzo wam dziękuję. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł przekazać 100 USD.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy możesz podzielić się swoją nową metodą? Miałem 2 zepsute zestawy oleju😭😭
 
Top