Question Synteza 4CMC

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Cześć wszystkim !!!
Mam nadzieję, że odpowiednia sekcja, aby zapytać, szukałem na forum pełnej syntezy 4CMC, tylko to, co znalazłem informacje jest "robisz to samo jak 4mmc tylko swith jeden produkt", mam kilka pytań na ten temat ktoś może mi pomóc z tym?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mam również kilka pytań na ten temat, jakie jest zapotrzebowanie na związki takie jak 3cmc i 4cmc? Wszystkie 4mmc, które ostatnio widziałem, były sprzedawane jako te i nie mogę zrozumieć dlaczego. Chcę tylko zrozumieć, dlaczego producenci i dystrybutorzy przestawili się tylko na sprzedaż tych i pozorną suszę prawdziwego 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
ponieważ w Holandii było to legalne, w Hiszpanii tak samo.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
tak, było. Widziałem więcej 4mmc, podczas gdy 3mmc było legalne. Teraz żadna z substancji nie jest legalna, ale te najbardziej gówniane są znacznie bardziej rozpowszechnione.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
ponieważ gdyby było to legalne, produkowaliby wiele kg / ton, a teraz jest to nielegalne, a oni nadal produkują, ponieważ znają wszystkie etapy syntezy na dużą skalę, cały czas mają tych samych klientów, a biznes nadal jest prosty.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, czy producenci i/lub odsprzedawcy z NL/EU są tak nieostrożni, że nawet gdyby mieli duży zapas, nawet 4000 kg, co jest tak małą kroplą w morzu kosztów produkcji lub nawet zakupu hurtowego, że muszą się go pozbyć - sprzedawanego jako 4 mmc po tej samej cenie? Jest to całkowicie nieuczciwa praktyka biznesowa i dlatego duże hurtownie są zawsze ryzykowne przy zakupach z tego regionu. Świetne ceny, ale (zazwyczaj) nie dbają o to, co sprzedają i nie są szanowanymi źródłami, które powinny być nawet na tym rynku. W końcu ludzie będą gonić za zyskami, a gówno będzie nadal staczać się w dół.

Mówię tu o transakcjach online od czasu SR1 - widziałem ten sam schemat w przypadku dużych operacji, działających pod wieloma nazwami, które uciekają z łupem, gdy moneta jest wysoka, sytuacja jest trochę gorąca lub po prostu była dobra passa. Z pewnością pojawią się ponownie kilka miesięcy później, aby zrobić to wszystko od nowa. Jest to oczywiście większy problem, który mam w związku z twoją odpowiedzią na pytanie, dlaczego muszą pedałować te śmieci "ponieważ dużo zarobili"

Sprzedawanie produktu jako czegoś, czym nie jest, świadomie i dlatego, że chcesz zachować swoje zyski, aby rozładować wywrotkę mieszanki, którą zdecydowałeś się wyprodukować / kupić hurtowo, aby ominąć legalność, jest dla ciebie stratą biznesową. Proces myślowy w tej sprawie jest przezabawny i haniebny. Sprzedawaj to za to, czym jest, zaspokajaj popyt na to, czego ludzie naprawdę chcą, prawdziwym 4MMC, a każdy, kto lubi te nowatorskie przybrane dzieci, może je kupić według własnego uznania.

Jestem pewien, że pojawi się jakiś zbawiciel, najczystszy z kryształów mefedronu rzucający światło na ponury rynek katynonu i wszyscy będziemy się radować, tańczyć nago na ulicach i oczywiście rozpocząć gigantyczną orgię mefedronową.
 
Top